ایام محرم 1398
1390/02/08 20:16:00
سرویس استان ها
نورالله حیدری دستنائی:

معضل بیکاری با افزایش تولید ماهیان آب‌های سرد، برطرف می‌‌شود

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس گفت: اگر ما سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در تولید ماهیان آب سرد انجام دهیم، می‌توانیم به‌طور کامل معضل بیکاری را در کیار و کوهرنگ، اردل و فارسان به‌طور کامل برطرف کنیم.
معضل بیکاری با افزایش تولید ماهیان آب‌های سرد، برطرف می‌‌شود عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس گفت: اگر ما سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در تولید ماهیان آب سرد انجام دهیم، می‌توانیم به‌طور کامل معضل بیکاری را در کیار و کوهرنگ، اردل و فارسان به‌طور کامل برطرف کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/3969.jpg معضل,بیکاری,با,افزایش,تولید,ماهیان,آب‌های,سرد،,برطرف,می‌‌شود Icana

"نورالله حیدری دستنائی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: ما با سرمایه‌گذاری در شیلات ماهیان آب سرد و با ایجاد اعتبارات لازم برای پرورش ماهی قزل‌آلا و تأسیس سایت‌های برای سازمان شیلات می‌توانیم این صنعت را گسترش دهیم.
 

نماینده مردم کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بهداشتی و درمانی گوهرنگ توضیح داد: احداث درمانگاه در کوهرنگ پیشرفت خوبی داشته است، ولی در کیار و اردل و فارسان احداث درمانگاها فقط 30 درصد پیشرفت داشته است، این در حالی است که ما از نداشتن امکانات درمانی و کمبود پزشک متخصص به شدت رنج می‌بریم.


وی ادامه داد: نداشتن فضای آمورشی مناسب ومحدود بودن امکانات آموزشی از جمله مشکلات مهم حوزه انتخابیه بنده است.

حیدری دستنائی درباره وضعیت طر‌ح‌های صنعتی دولت در کوهرنگ گفت: فقط 50 درصد شهرک  صنعتی آب معدنی اجرایی شد و هنوز کلنگ خط راه آهن حوزه انتخابیه بند زده نشده، این درحالی است که پروژه جاده ای محورشهر کرد به مسجد سلیمان به کندی پیش میرود .
 

وی افزود:اگر ما صنایع دستی را مورد حمایت قرار دهیم و مواد اولیه صنایع دستی را دراختیار تولید کنندگان قرار دهیم به راحتی می توانیم تولیدات را بالا ببریم درنتیجه اشتغال زایی کنیم.
نماینده

نماینده مردم کوهرنگ در مجلس در باره وضعیت کشاورزی در کیار و کوهرنگ و اردل و فارسان یادآور شد: کشور ما میوه‌های با کیفیت بالا دارد، این میوه ها از قبیل سیب، بادام و هلو و گردو که اگر بتوانیم با اعتبارت لازم تولیداتمان را گسترش دهیم می توانیم برای جوانانمان اشتغال‌زایی کنیم.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet