شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/06 18:30:15
سرویس صحن
انصاری در تذکر آئین‌نامه‌ای:

نماینده دولت در اظهارنظر خود حریم‌ها را حفظ کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر ماده ۷۷ خواستار رعایت حریم‌ها از سوی نماینده دولت در میان اظهاراتش شد.
نماینده دولت در اظهارنظر خود حریم‌ها را حفظ کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر ماده 77 خواستار رعایت حریم‌ها از سوی نماینده دولت در میان اظهاراتش شد. https://cdn.icana.ir/d/019/674.jpg نماینده,دولت,در,اظهارنظر,خود,حریم‌ها,را,حفظ,کند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "جمشید انصاری" در جلسه علنی نوبت عصر امروز- 6 اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی لایحه بودجه 90 در تذکری مطابق با ماده 77 آئین نامه داخلی نهاد قانونگذاری کشور خواستار رعایت ادب و حفظ حریم ها از سوی نماینده دولت در بیان اظهارات خود شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس در عتراض به اظهارات نماینده دولت که از پیشنهاد مصوب شده کمیسیون تلفیق ابراز تعجب کرده بود، گفت: به جای ،نکه دولت خودش این پیشنهاد را می داد، حالا که دوستان در کمیسیون تلفیق این پیشنهاد را مصوب کرده اند، دولت با این ادبیات در مورد آن صحبت می کند.

وی تصریح کرد: نماینده دولت فقط نظر کارشناسی خود را بدهد و در اظهاراتش حریم‌ها را حفظ کند.

"سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی عصر امروز را برعهده داشت در پاسخ به وی، گفت: عزیزی معاون برنامه ریزی دولت به واسطه شناختی که از شما دارند از نظرات شما در بحث ها استفاده می کنند و هدف، خدشه وارد کردن به نظرات شما نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet