هدر موبایل
1390/02/06 18:52:58
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛

اجازه انتشار 20 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت به شرکت‌های وابسته 4 وزارتخانه

نمایندگان به شرکت‌های وابسته به وزارتخانه‌های نیرو، نفت، مسکن و راه اجازه دادند تا سقف ۲۰ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ریالی منتشر کنند.
اجازه انتشار 20 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت به شرکت‌های وابسته 4 وزارتخانه نمایندگان به شرکت‌های وابسته به وزارتخانه‌های نیرو، نفت، مسکن و راه اجازه دادند تا سقف 20 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ریالی منتشر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/3071.jpg اجازه,انتشار,20,هزار,میلیارد,تومان,اوراق,مشارکت,به,شرکت‌های,وابسته,4,وزارتخانه Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (Www.icana.ir)، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز سه شنبه -6 اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه بند 11 این لایحه را بررسی و با مفاد این بند موافقت کردند.

براساس این مصوبه مجلس، به شرکت های وابسته به وزارتخانه های نیرو، نفت، مسکن و شهرسازی و راه و ترابری اجازه داده شد که برای اجرای طرح های انتفاعی تا سقف 200 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت ریالی منتشر کنند.

نمایندگان همچنین به شرکت‌های دولتی تابعه و وابسته وزارت راه و ترابری اجازه انتشار اوراق مشارکت با تصمین دولت به مبلغ 4 هزار میلیارد تومان را دادند.

همچنین به موجب این مصوبه مجلس، به وزارت نیرو از طریق شرکت های ذیربط اجازه داده شد به منظور تکمیل طرح های آبهای مرزی و مشترک در برنامه تا سقف 10 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ریالی با تضمین بازپرداخت اصل و سود توسط دولت منتشر نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet