خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/07 11:55:40
سرویس اجتماعی
زنجانی حسنلویی:

دولت برای اجرای بیمه زنان خانه دار به مجلس لایحه بدهد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی اگر خواهان اجرای بیمه زنان خانه دار است به مجلس لایحه بدهد.
دولت برای اجرای بیمه زنان خانه دار به مجلس لایحه بدهد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی اگر خواهان اجرای بیمه زنان خانه دار است به مجلس لایحه بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/3933.jpg دولت,برای,اجرای,بیمه,زنان,خانه,دار,به,مجلس,لایحه,بدهد Icana

"علی زنجانی حسنلویی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهار داشت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی هرگاه لایحه ای در خصوص  بیمه شدن زنان خانه دار به مجلس ارائه کند نمایندگان مردم از این لایحه استقبال می کنند.

وی خاطرنشان کرد:اهمیت بیمه زنان خانه دار به اندازه ای است که اعضای کمیسون اجتماعی مجلس آمادگی دارند با قید فوریت آن را به تصویب برسانند.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس گفت: بیمه زنان خانه دار به قدری برای مردم دارای اهمیت است که کمیسیون اجتماعی مجلس اعتقاد دارد دولت باید به طورهمه جانبه و دقیق تری این موضوع را مد نظر قرار دهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد:مسئولان وزارت رفاه و تامین اجتماعی نباید در مسایلی مانند بیمه همگانی به نوعی سخن بگویند که نمایندگان مخالف این موضوع هستند. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet