هدر موبایل
1390/02/07 07:52:43
سرویس بین الملل
سروری:

نمایندگان سنای بحرین منافع ملت خود را فراموش کرده‌اند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه مجلس سنای بحرین علیه ایران، گفت: متاسفانه نمایندگان سنای بحرین در راستای وظایف ذاتی خود عمل نکرده و منافع ملت خود را فراموش کرده‌اند.
نمایندگان سنای بحرین منافع ملت خود را فراموش کرده‌اند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه مجلس سنای بحرین علیه ایران، گفت: متاسفانه نمایندگان سنای بحرین در راستای وظایف ذاتی خود عمل نکرده و منافع ملت خود را فراموش کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg نمایندگان,سنای,بحرین,منافع,ملت,خود,را,فراموش,کرده‌اند Icana

" پرویز سروری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: متاسفانه نمایندگان مجلس سنای بحرین وظایف ذاتی نمایندگی را فراموش کرده و در خواب خرگوشی به سر می‌برند.

نماینده مردن تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر افزود: باید به نمایندگان سنای بحرین تفهیم شود که عربستان سعودی در مسائل داخلی آنها دخالت کرده و کشور آنها را به اشغال خود درآورده است. 

وی با تاکید بر حمایت معنوی ایران از ملت بحرین، اظهار کرد:  ایران تنها در رابطه با حوادث بحرین از مردم این کشور حمایت معنوی کرده و این کشور عربستان است که با لشکر کشی به این کشور در سرکوب وحشیانه ملت مظلوم بحرین دخالت کرده و دستش به خون انسان‌های بی‌گناه این کشور آلوده  شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: متاسفانه نمایندگان سنای بحرین نه تنها در راستای وظایف ذاتی نمایندگی خود عمل نکرده و از حقوق مردم بحرین دفاع نمی‌کنند که با متجاوزان به کشورشان همراه شدند. 

 مجلس سنای بحرین روز دوشنبه در بیانیه‌ای ضمن طرح دوباره ادعای دخالت ایران در امور داخلی بحرین آن را اقدامی مخالف اصول همسایگی، قوانین و هنجارهای بین‌المللی، منشور سازمان ملل متحد و سازمان کنفرانس اسلامی خواند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet