هدر موبایل
1390/02/07 11:49:03
سرویس اقتصادی
داوود محمدجانی:

توسعه کشور به تقویت بخش خصوصی نیاز دارد

نماینده مردم آباده و بوانات گفت: با ادغام وزارتخانه‌ها و واگذاری بخش‌هایی از آن به بخش‌های خصوصی می‌توان امیدوار بود که بخش خصوصی در کشور تقویت شود.
توسعه کشور به تقویت بخش خصوصی نیاز دارد نماینده مردم آباده و بوانات گفت: با ادغام وزارتخانه‌ها و واگذاری بخش‌هایی از آن به بخش‌های خصوصی می‌توان امیدوار بود که بخش خصوصی در کشور تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/933.jpg توسعه,کشور,به,تقویت,بخش,خصوصی,نیاز,دارد Icana

"داوود محمد جانی" در گفت‌وگو با خبر جنوب در ارتباط با ادغام وزارتخانه‌ها سخن گفت و اظهار کرد: برای ادغام وزارتخانه‌ها مسلما دولت باید پوشش‌سازی لازم را انجام دهد که این مصوبه مجلس و خواسته مقام معظم رهبری است که در برنامه پنجم توسعه مطرح شده است.

نماینده مردم شریف آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نیز باید با توجه به اهمیت این موضوع سعی در اجرایی شدن آن کنیم. ادغام وزارتخانه‌ها باعث منفعت مردم است و بخش خصوصی کشور تقویت می‌شود.

محمد جانی در ادامه گفت: ادغام وزارتخانه‌ها باید با دقت زیاد و کافی و نگاه تخصصی صورت بگیرد، زیرا کوچک‌ترین خطا می‌توان مسائل و مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: طبیعتا ادغام وزارتخانه‌های صنایع و معادن با وزارت بازرگانی به لحاظ همپوشانی مسیر‌های خالی و مدیریتی نباید مشکلی پیش بیاید، زیرا در یک راستا هستند هم به لحاظ امور خدماتی، بازرگانی، صنایع، مسائل اقتصادی، تولیدی و بهره‌برداری، مسائل اصناف و اتاق بازرگانی همه با هم همخوانی دارند و کسانی که در مسند آن قرار دارند طبیعتا متخصصینی هستند که به امور بازرگانی و صنایع، تولید و صنعت کاملا آشنا هستند و به آن اشراف دارند که در مدیریت این تشکیلات قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم آباده و بوانات یادآور شد: بنابراین نباید مشکلی در ادغام وزارتخانه‌ها پیش بیاید و باید سعی شود همه امور مانند قبل حرکت کنند و این بستگی به سرعت عمل و مدیریتی دارد که در مسند قرار دارند و باید سعی کنند تشکیلات جدید خود را با یک سازماندهی قوی و با یک هدف راهبردی مشخص هدایت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet