ایام محرم 1398
1390/02/06 19:56:44
سرویس کمیسیون ها
کرمی راد خبر داد:

گزارش سفیر ایران در سوریه به اعضای کمیسیون امنیت ملی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیات خارجی مجلس با اشاره به حضور سفیر ایران در کشور سوریه در جلسه این کمیسیون گفت: با توجه به مباحث مطرح شده در این جلسه به زودی اقدامات سه جانبه‌ای از طرف مجالس سه کشور سوریه، ایران و عراق در رابطه با تحولات بحرین آغاز خواهد شد.
گزارش سفیر ایران در سوریه به اعضای کمیسیون امنیت ملی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیات خارجی مجلس با اشاره به حضور سفیر ایران در کشور سوریه در جلسه این کمیسیون گفت: با توجه به مباحث مطرح شده در این جلسه به زودی اقدامات سه جانبه‌ای از طرف مجالس سه کشور سوریه، ایران و عراق در رابطه با تحولات بحرین آغاز خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg گزارش,سفیر,ایران,در,سوریه,به,اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

" محمد کرمی‌راد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در تشریح جلسه امروز (6 اردیبهشت) کمیسیون امنیت ملی گفت: در جلسه امروز سیداحمد موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه حضور داشت و به ارائه گزارشی از تحولات داخلی این کشور پرداخت.

نماینده کرمانشاه  افزود: بررسی تحولات منطقه و به ویژه کشور بحرین و ارائه گزارشی از این تحولات و تاثیر آن بر کشورهای منطقه از جمله موضوعات مهم دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: به زودی مجالس سه کشور ایران، عراق و سوریه همکاری‌هایی را در رابطه با تحولات منطقه و به ویژه تحولات کشور بحرین آغاز خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet