هدر موبایل
1390/02/09 10:23:00
سرویس اقتصادی
اکبری‌تالارپشتی:

کاهش هزینه‌ها و افزایش اعتبارات عمرانی، زمینه ساز رشد کشور است

نماینده مردم شریف قائمشهر، سوادکوه و جویبار گفت: یکی از مشکلات عمده کشور و به‌ویژه استان‌های شمالی، کم توجهی به زیرساخت‌هاست.
کاهش هزینه‌ها و افزایش اعتبارات عمرانی، زمینه ساز رشد کشور است نماینده مردم شریف قائمشهر، سوادکوه و جویبار گفت: یکی از مشکلات عمده کشور و به‌ویژه استان‌های شمالی، کم توجهی به زیرساخت‌هاست. https://cdn.icana.ir/d/019/558.jpg کاهش,هزینه‌ها,و,افزایش,اعتبارات,عمرانی،,زمینه,ساز,رشد,کشور,است Icana

"عزت الله اکبری‌تالارپشتی"  در گفت‌وگو با وارش اظهار داشت: متأسفانه دولت با 21 وزارتخانه که درصورت اضافه شدن وزارت ورزش، جمع آن به عدد 22 می‌رسد، توان کافی ندارد و نیاز به ادغام وزارتخانه‌ها و توجه به‌خصوصی‌سازی بیش از پیش به چشم می‌خورد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه هنوز شاهد کم توجهی در اجرای اصل44 قانون اساسی هستیم که این امر باید شتاب بیشتری بگیرد والا برنامه‌ای کلان کشور دچار آسیب جدی می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به تقویت بخش عمران گفت: اگر بتوانیم هزینه‌ها را کاهش و آوردهای حاصل از آن را به بخش عمران واریز کنیم، شاهد تسریع در طرح‌های عمرانی خواهیم بود. این طرح‌ها بستر توسعه کشور در بخش‌های مختلف هستند و می‌توانند زمینه ساز رشد چشمگیر کشور شوند.

اکبری‌تالارپشتی در پایان گفت: اگر این مهم را به‌عنوان جهت‌گیری کلان اعتبارات استانی در نظر بگیریم و در این مسیر حرکت کنیم، دستاوردهای بسیاری برای استان خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet