هدر موبایل
1390/02/07 08:44:54
سرویس صحن
فلاحت‌پیشه در نشست غیر علنی امروز ارائه کرد

گزارش هیات اعزامی مجلس به اجلاس بین‌المجالس

رئیس گروه بین‌المجالس ایران در صدو بیست و چهارمین اجلاس بین‌المجالس جهانی در ابتدای نشست امروز مجلس، طی جلسه‌‌ای غیر علنی، گزارشی از سفر هیئت اعزامی ایران به این اجلاس را برای نمایندگان قرائت کرد.
گزارش هیات اعزامی مجلس به اجلاس بین‌المجالس رئیس گروه بین‌المجالس ایران در صدو بیست و چهارمین اجلاس بین‌المجالس جهانی در ابتدای نشست امروز مجلس، طی جلسه‌‌ای غیر علنی، گزارشی از سفر هیئت اعزامی ایران به این اجلاس را برای نمایندگان قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3343.jpg گزارش,هیات,اعزامی,مجلس,به,اجلاس,بین‌المجالس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) ، "حشمت‌الله فلاحت‌پیشه"رئیس گروه بین‌المجالس ایران در اجلاس 124 بین‌المجالس جهانی، صبح امروز(چهارشنبه 7 اردیبهشت) پیش از آغاز نشست علنی مجلس طی نشستی غیر علنی، گزارش کامل سفر هیئت نمایندگان به این اجلاس را قرائت کرد.

صد و بیست و چهارمین نشست اتحادیه بین المجالس جهانی از روز 15 آوریل امسال مقارن با26 فروردین در جمهوری پاناما  آغاز شد. این نشست با عنوان "رسیدگی به وضعیت پارلمان‌ها و ارتقای آنها در جهت منافع مردم" با حضور نمایندگان و روسای پارلمان‌های کشورهای مختلف جهان در جمهوری پاناما (از کشورهای آمریکای مرکزی)  برگزارشد.

ریاست هیئت ایرانی اعزام شده به این اجلاس بر عهده حشمت‌الله فلاحت پیشه بود و "نیره اخوان بیطرف"، "مصطفی ذوالقدر"، "سیدناصر موسوی" و "محمدرضا خباز" نیز دیگر اعضای این هیئت بودند

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet