ایام محرم 1398
1390/02/07 09:02:15
سرویس صحن
ذاکر در تذکر آیین‌نامه‌ای:

پیشنهادهای مغایر با قانون برنامه پنجم توسعه نباید مطرح شوند

نماینده مردم ارومیه با انتقاد از برخی پیشنهادهای مطرح شده در صحن علنی روز گذشته تاکید کرد: پیشنهادهایی که با اصول قانون برنامه پنجم توسعه مغایرت دارند، نباید طرح و بررسی شوند.
پیشنهادهای مغایر با قانون برنامه پنجم توسعه نباید مطرح شوند نماینده مردم ارومیه با انتقاد از برخی پیشنهادهای مطرح شده در صحن علنی روز گذشته تاکید کرد: پیشنهادهایی که با اصول قانون برنامه پنجم توسعه مغایرت دارند، نباید طرح و بررسی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/57.jpg پیشنهادهای,مغایر,با,قانون,برنامه,پنجم,توسعه,نباید,مطرح,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "سیدسلمان ذاکر" در تذکر آیین‌نامه‌ای در صحن علنی امروز - چهارشنبه 7 اردیبهشت - با استناد به بند 7 ماده 23 آیین‌نامه داخلی مجلس اظهار داشت: متاسفانه در جریان بررسی لایحه بودجه 90 در صحن علنی روز گذشته، پیشنهادهایی از سوی نمایندگان مطرح شده است که به هیچ وجه با قانون برنامه پنجم سازگاری و مطابقت ندارد.

نماینده مردم ارومیه با تاکید بر ضرورت استفاده درست از وقت مقرر صحن علنی مجلس تصریح کرد: ارائه پیشنهادهای مغایر با قانون برنامه پنجم، برخلاف قانون است و وقت باارزش نمایندگان مردم را هدر می‌دهد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از هیات رئیسه خواست تا از طرح پیشنهادهای مغایر قانون اساسی و قانون برنامه پنجم جلوگیری کنند.

در بند 7 ماده 23 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی  یکی از وظایف و اختیارات هیأت رئیسه نظارت بر رعایت اوقات و مهلت‏هاى قانونى مذکور در این آئین‏نامه عنوان شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet