ایام محرم 1398
1390/02/07 09:23:56
سرویس صحن
مصباحی مقدم در تذکری نسبت به افزایش قیمت نفت:

افزایش قیمت نفت، برخلاف سیاست‌های برنامه پنجم توسعه است

نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۰ افزایش قیمت نفت به میزان یک و نیم دلار را برخلاف برنامه پنجم توسعه دانست و تاکید کرد: این مصوبه، اتکای ما به نفت را بیش از گذشته خواهد کرد.
افزایش قیمت نفت، برخلاف سیاست‌های برنامه پنجم توسعه است نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه 90 افزایش قیمت نفت به میزان یک و نیم دلار را برخلاف برنامه پنجم توسعه دانست و تاکید کرد: این مصوبه، اتکای ما به نفت را بیش از گذشته خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2170.jpg افزایش,قیمت,نفت،,برخلاف,سیاست‌های,برنامه,پنجم,توسعه,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "غلامرضا مصباحی مقد" در جلسه علنی امروز مجلس چهارشنبه - 7 اردیبهشت - و در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه 90 در تذکری آئین نامه ای نسبت به مصوبه مجلس مبنی بر افزایش قیمت نفت انتقاد کرد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق با بیان این که این مصوبه نیاز به دو سوم رای دارد، افزود: براساس برنامه پنجم ما باید به سمت کاهش اتکا به نفت برویم و این مصوبه برخلاف برنامه توسعه است.

وی اظهار کرد: طی 5 سال بودجه جاری ما باید به صفر برسد، در حالی که ما چیزی را تصویب کردیم که نه تنها اتکا به نفت را کاهش نمی دهد بلکه وابستگی ما را بیشتر می کند.

علی لاریجانی رئیس قوه مقننه تذکر مصباحی مقدم را وارد ندانست و اظهار کرد: ما فقط در مورد درآمدها تصمیم گیریم و نه هزینه ها، البته اگر درباره هزینه ها همین پیشنهاد در رابطه با بهداشت و درمان داده می شد، خلاف سیاست های برنامه پنجم نبود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet