حلول ماه ربیع الاول
1390/02/07 17:45:36
سرویس بین الملل
حیدر پور:

طرح محمود عباس با هدف تثبیت موقعیت اسرائیل در منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که طرح محمود عباس برای تشکیل دولت مستقل فلسطین فرار به جلو است، گفت: این طرح ناشی از احساس خطری است که آمریکا و اسرائیل در منطقه گرفتار آن شده‌اند.
طرح محمود عباس با هدف تثبیت موقعیت اسرائیل در منطقه است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که طرح محمود عباس برای تشکیل دولت مستقل فلسطین فرار به جلو است، گفت: این طرح ناشی از احساس خطری است که آمریکا و اسرائیل در منطقه گرفتار آن شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/717.jpg طرح,محمود,عباس,با,هدف,تثبیت,موقعیت,اسرائیل,در,منطقه,است Icana

عوض حیدر پور شهرضایی در گفت و گو با خانه ملت (www.icana.ir)، افزود: به دنبال اتفاقات رخ داده در منطقه، امروز اسرائیل بیش از گذشته احساس خطر کرده و به دنبال آن است تا به هر طریقی جلوی فروپاشی رژیم صهیونیستی را بگیرد.

نماینده مردم شهرضا و سمیرم سفلی با بیان این که آمریکا به دنبال راهکار جدی برای رفع این مسئله در منطقه است، تصریح کرد: به همین منظور قرار است منطقه‌ای از اردن روبروی غزه و شمال غزه اشغال و برای کشور فلسطین در اختیار فلسطینیان قرار داده شود تا به این ترتیب موقعیت رژیم صهیونیستی در منطقه به ثبات بیشتری برسد.

او با اشاره به این که این اقدام، راهکار آمریکایی‌ها برای نجات اسرائیل است، افزود: بر این اساس طرح محمود عباس برای تشکیل دولت فلسطین به هیج عنوان مورد تایید و پذیرش مردم این کشور نیست؛ چرا که مردم فلسطین در پی بازپس‌گیری سرزمین‌های اشغالی به دست رژیم صهیونیستی هستند نه بخشی از کشور اردن.

نماینده مردم شهرضا در پایان گفت: گروه‌های مقاومت جهاد اسلامی و حماس در فلسطین صددرصد با این طرح مخالف بوده چرا که نظر اجماعی مردم فلسطین در آن گنجانده نشده است و از همین الان می توان پیش‌بینی کرد که این طرح نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت.     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet