هدر موبایل
1390/02/07 09:53:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دلخوش:

سه محور سفرهای استانی بازنگری شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار بازنگری در سیاست گذاری، کمک‌های مالی دستگاه‌ها و اعتبارات سفرهای استانی در دور چهارم این سفرها شد.
سه محور سفرهای استانی بازنگری شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار بازنگری در سیاست گذاری، کمک‌های مالی دستگاه‌ها و اعتبارات سفرهای استانی در دور چهارم این سفرها شد. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg سه,محور,سفرهای,استانی,بازنگری,شود Icana

کاظم دلخوش در گفتگو با مهر در رابطه با سفرهای استانی هیئت دولت و آغاز چهارمین دور این سفرها گفت: در مجموع سفرهای هیئت دولت به شهرستانها و ملاقات نزدیک آنها با مردم جو روانی مثبتی را بین مردم و مسئولان بوجود آورده و مردمی که پیشتر دسترسی چندانی به مسئولان عالیرتبه ندااشتند ، از نزدیک مشکلات خود را طرح می کنند.

وی سفرهای استانی  را در سه بخش قابل  بررسی مجدد دانست و افزود:  در بخش سیاست گذاری ، در بخش کمک هایی که دستگاهها در خلال این سفرها انجام می دهند و همچنین در بخش اعتباراتی که مجلس در این رابطه تخصیص می دهد می توان بررسی مجدد و بازنگری صورت داد ، تا در دور چهارم سفرها شاهد کارآمدی بیشتر در زمینه رسیدگی به مشکلات شهرستانها باشیم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در عین حال خواستار رسیدگی به عدم اجرای برخی مصوبات هیئت دولت در خلال سفرهای استانی شد و گفت: در دور چهارم سفرهای استانی نیاز به مصوبات چندانی نبوده و این سفرها جهت تکمیل سه سفر گذشته باید صورت بگیرد.

دلخوش همچنین بر توجه بیشتر دولت به مصوبات اجرایی نشده دور گذشته سفرهای استانی تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet