ایام محرم 1398
1390/02/07 09:53:40
سرویس صحن
امیدوار رضایی میرقائد:

برخی از مواد لایحه بودجه 90 بر خلاف سیاست‌های کلی است

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در تذکری، برطرف شدن ابهام از برخی مواد درآمدی لایحه بودجه ۹۰ را خواستار شد.
برخی از مواد لایحه بودجه 90 بر خلاف سیاست‌های کلی است نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در تذکری، برطرف شدن ابهام از برخی مواد درآمدی لایحه بودجه 90 را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3966.jpg برخی,از,مواد,لایحه,بودجه,90,بر,خلاف,سیاست‌های,کلی,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، امیدوار رضایی میرقائد در جلسه علنی امروز (چهارشنبه هفتم اردیبهشت) و در ادامه بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه 90 نسبت به تبصره 2 بند 12 این لایحه انتقاد کرد.

این عضو هیئت رئیسه مجلس، اظهار کرد: از این تبصره مواردی وجود دارد که قانون برنامه پنجم توسعه و سیاست‌های کلی از جمله صندوق توسعه ملی را نقض کرده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز تذکر رضایی را وارد ندانست.

بر اساس تبصره 2 جز ب بند 12 آمده است: در راستای اجرای جزء یک بند ی ماده 48 قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه، بانک مرکزی موظف است 20 درصد از وجوه حاصل از صادرات فرآورده‌های نفتی در پالایشگاه‌هایی که از قیمت خوراک موضوع این جزء استفاده می‌کنند و 20 درصد صادرات گاز طبیعی پس از کسر ارزش گاز خام طبیعی وارداتی را به حساس صندوق توسعه ملی واریز کند. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet