حلول ماه ربیع الاول
1390/02/07 09:47:38
سرویس صحن

توضیحات ابوترابی فرد در مورد تراز بودجه

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اقدامات کمیسیون تلفیق در جهت تراز بودجه را تشریح کرد.
توضیحات ابوترابی فرد در مورد تراز بودجه نایب رییس مجلس شورای اسلامی اقدامات کمیسیون تلفیق در جهت تراز بودجه را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/325.jpg توضیحات,ابوترابی,فرد,در,مورد,تراز,بودجه Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه در پی اینکه "حسن کامران" مبنی بر اینکه تراز بودجه در کمیسیون تلفیق صورت نگرفته تذکر داد، "علی لاریجانی" رییس مجلس از "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" نایب رییس کمیسیون تلفیق خواست در این مورد توضیح دهد.

نایب رییس مجلس در توضیحات خود اظهار داشت: مسائل ریز و درشتی که مطرح می‌شود همگی در کمیسیون تلفیق بحث و بررسی شده و مصوبات کمیسیون تلفیق را بر این اساس ارائه کرده‌ایم، در مورد تراز بودجه هم در نشست‌های پایانی کمیسیون تلفیق همکاران با اتفاق آرا چند شاخص را تعیین کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه تعیین شد که قیمت هر بشکه نفت برای بودجه عمومی 80 هزار باشد و از بودجه عمرانی بیش از 10 درصد کسر نشود.

ابوترابی فرد تعیین قیمت دلار به قیمت حداکثر 1050 تومان را از دیگر مواردی ذکر کرد که در این جلسه کمیسیون تصویب شد.

وی افزود: موضوع دیگری که بررسی شد این بود که میزان وابستگی بودجه به نفت برای دولت 57 میلیارد دلار بود که به 50 میلیارد دلار در کمیسیون کاهش پیدا کرده بود و ما این عدد را در جلسه پایانی کمیسیون به 52 میلیارد دلار افزایش دادیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet