هدر موبایل
1390/02/07 10:48:33
سرویس استان ها
بنایی در دیدار با مسولان وزارت نیرو:

تعرفه برق قم همانند مناطق گرمسیری محاسبه شود

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تعرفه برق قم در ماه‌های گرم سال همانند تعرفه برق در مناطق گرمسیری محاسبه شود.
تعرفه برق قم همانند مناطق گرمسیری محاسبه شود نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تعرفه برق قم در ماه‌های گرم سال همانند تعرفه برق در مناطق گرمسیری محاسبه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3747.jpg تعرفه,برق,قم,همانند,مناطق,گرمسیری,محاسبه,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، علی بنایی در دیدار با جمعی از مسئولان وزارت نیرو و برق استان قم خواستار تلاش همه‌جانبه این سازمان برای پیشگیری از مشکل قطع برق شهر قم شد.
وی با بیان اینکه قطع تنها یک ساعت برق مردم را با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو می‌کند، افزود: جهاد اقتصادی تنها مختص مسئولان نیست، تمام مردم باید با وزارت نیرو همکاری کنند تا با مصرف بهینه همچون سال گذشته خاموشی به حداقل برسد.
عضو کمیسیون اصل نود گفت: خوشبختانه قم در حال رشد و ترقی است و همه باید کمک کنیم تا این روند متوقف نشود.
وی با تقدیر از عملکرد وزارت نیرو در سال 89 افزود: تلاش مجموعه وزارت نیرو در همه بخش‌ها قابل تقدیر است که یکی از آنها در پروژه عظیم آب‌رسانی به استان قم ظهور و بروز پیدا کرده است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تلاش و پیگیری‌های مستمر مسئولان خوشبختانه این پروژه در 10 سال به بهره‌برداری رسید، در حالی که احتمال می‌رفت حداقل 15 سال به طول بیانجامد.
عضو فراکسیون روحانیون مجلس اجرای اصل 44 در وزارت نیرو را یکی از راهکارهای افزایش بهره‌وری در این نهاد برشمرد و افزود: واگذاری امور به بخش خصوصی شاید در ابتدا مشکلاتی را به همراه داشته باشد اما تقسیم‌بندی هر بخش عظیم به چند بخش مجزا موجب افزایش کارآمدی آنها خواهد شد.
بنایی در پایان با بیان اینکه قم جزو مناطق گرمسیری کشور است، خاطرنشان کرد: باید تعاملاتی با مسئولین امر صورت گیرد تا تعرفه برق استان طبق تعرفه مناطق گرمسیر محاسبه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet