هدر موبایل
1390/02/07 10:51:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین ن‍ژاد عنوان کرد:

ضریب امنیت بالای توپولف 204 اس. ام در مقایسه با توپولف های سابق

سخنگوی کمیسیون عمران با اشاره به خرید نسل جدید توپولف از روسیه به نام توپولف ۲۰۴ اس. ام گفت: توپولف ۲۰۴ اس. ام نسبت به توپولف های سابق از ضریب امنیت بالایی برخوردار است.
ضریب امنیت بالای توپولف 204 اس. ام در مقایسه با توپولف های سابق سخنگوی کمیسیون عمران با اشاره به خرید نسل جدید توپولف از روسیه به نام توپولف 204 اس. ام گفت: توپولف 204 اس. ام نسبت به توپولف های سابق از ضریب امنیت بالایی برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/606.jpg ضریب,امنیت,بالای,توپولف,204,اس.,ام,در,مقایسه,با,توپولف,های,سابق Icana

محمدرضا حسین نژاد دوین، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه توپولف های جدید کاملاً با توپولف های فرسوده و از دور خارج شده متفاوت است  گفت: با توجه به ممنوعیت استفاده از هواپیماهای فرسوده توسط آژانس های هوایی در کشور این اطمینان خاطر وجود دارد که هیچ نوع هواپیمای فرسوده مشابه توپولف های سابق امکان پرواز را نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: هواپیماهای ایران 140 که ساخت کشورمان است فعلاً برای مسافت کوتاه در نظرگرفته شده که با بهینه سازی این هواپیما و افزایش قدرت موتور جایگزین تمام هواپیماهای فرسوده می شود.

عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه هواپیماهای ایران 140 در مقایسه با هواپیماهای توپولوف 204 اس ام از توان کمتری برخوردار هستند ؛افزود: لذا جمهوری اسلامی ایران اقدام به خرید این نوع هواپیما از روسیه کرده است که در مقایسه با توپولف های خارج شده از ناوگان هوایی کشور از امنیت بالایی برخوردار هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet