شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/07 10:52:31
سرویس اجتماعی
حسینی دولت آبادی:

واگذاری دانشگاه‌های غیر انتفاعی موجب رشد این دانشگاه‌ها می‌شود

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری دانشگاه های غیر انتفاعی به موسسات علمی کاربردی موجب رشد این دانشگاه خواد شد.
واگذاری دانشگاه‌های غیر انتفاعی موجب رشد این دانشگاه‌ها می‌شود عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری دانشگاه های غیر انتفاعی به موسسات علمی کاربردی موجب رشد این دانشگاه خواد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1045.jpg واگذاری,دانشگاه‌های,غیر,انتفاعی,موجب,رشد,این,دانشگاه‌ها,می‌شود Icana

"سید محمود حسینی دولت آبادی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت  در خصوص واگذاری دانشگاه های غیر انتفاعی به موسسات علمی کاربردی خاطر نشان کرد: این حرکت در اصل کار خوبی است و با توجه به این احساسی که در حال حاضر در دانشگاه های غیر انتفاعی نسبت به بی متولی بودن آنها وجود دارد این حرکت موجب رشد این دانشگاه خواهد بود.

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در ادامه افزود: این درست است که این دانشگاه ها در حال حاضر زیر نظر وزارت علوم فعالیت می کنند اما اگر به موسسات علمی کاربردی واگذار شوند متولی مشخص تر و بهتری پیدا کرده و مشخص می شود که دانشگاه علمی کاربردی در مورد آن باید جوابگو باشد.

 وی در خصوص تاثیرات این واگذاری بر روی دانشجویان این دانشگاه اظهار داشت: برای دانشجویان دانشگاه های غیر انتفاعی مشکلی به وجود نخواهد آمد و فقط متولی دانشگاه ها تغییر خواهند کرد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی اظهارات خود درباره اقدامات انجام شده در این باره گفت: مساله این واگذاری باید در کمیسیون آموزش مورد بحث و پردازش قرار گیرد و از آنجا که در ابتدای کار قرار دارد از پختگی لازم برخوردار نیست.

حسینی دولت آبادی افزود: باید از کارشناسان دعوت به عمل آید تا در کنار مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و در حضور وزارت علوم به بحث و تبادل نظر در این زمینه بپردازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet