خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/02/07 12:03:01
سرویس صحن
حاشیه

ابوترابی‌فرد:برای مدال‌های زرین و سینه ستبر ورزشکاران، مخالف صحبت نمی‌کند

سید محمدحسن ابوترابی‌فرد در واکنش به پیشنهاد مقداد نجف‌زاده جهت واگذاری باشگاه‌های ورزشی به بخش خصوصی گفت: برای آنکه مدال‌های زرین مسابقات بر سینه ستبر ورزشکاران قهرمان ایران نقش ببندد، مخالف این پیشنهاد صحبت نمی‌کند.
ابوترابی‌فرد:برای مدال‌های زرین و سینه ستبر ورزشکاران، مخالف صحبت نمی‌کند سید محمدحسن ابوترابی‌فرد در واکنش به پیشنهاد مقداد نجف‌زاده جهت واگذاری باشگاه‌های ورزشی به بخش خصوصی گفت: برای آنکه مدال‌های زرین مسابقات بر سینه ستبر ورزشکاران قهرمان ایران نقش ببندد، مخالف این پیشنهاد صحبت نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1059.jpg ابوترابی‌فرد:برای,مدال‌های,زرین,و,سینه,ستبر,ورزشکاران،,مخالف,صحبت,نمی‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، در جلسه علنی روز چهارشنبه - 7 اردیبهشت ماه - و در ادامه بررسی لایحه بودجه 90 پیشنهاد داده شد که مجلس دولت را مکلف به واگذاری باشگاه‌های ورزشی به بخش خصوصی نماید.

"سیدمحمدحسن ابو‌ترابی‌فرد" نایب رییس مجلس در حمایت غیررسمی و دوستانه از این پیشنهاد، خطاب به مخالف این پیشنهاد گفت: برای مدال‌های زرین و سینه‌های ستبر ورزشکاران کسی در مخالف با این پیشنهاد صحبت نمی‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet