خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/07 12:02:31
سرویس صحن
لطفی در تذکر آیین‌نامه‌ای:

ورزش با کمک دولت زنده است

نماینده اراک با تاکید بر لزوم کمک مالی دولت به تیم‌های ورزشی گفت: ورزش کشور با حمایت دولت نیمه‌جانی دارد.
ورزش با کمک دولت زنده است نماینده اراک با تاکید بر لزوم کمک مالی دولت به تیم‌های ورزشی گفت: ورزش کشور با حمایت دولت نیمه‌جانی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/3071.jpg ورزش,با,کمک,دولت,زنده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، سید احمد لطفی در نشست علنی امروز (چهارشنبه هفتم اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، به پیشنهاد مکلف کردن دولت در واگذاری همه باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی، تذکر آیین‌نامه‌ای داد.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تحرک نیم‌بند ورزش کشور به دلیل حمایت و کمک دولت به این بخش است.

وی افزود: ورزش با حمایت دولت زنده است و نیمه‌جانی دارد؛ با واگذاری تیم‌های ورزشی به بخش خصوصی همین مقدار فعالیت نیز از بین می‌رود.

نماینده مجلس هشتم اظهار کرد: یک تیم فوتبال خصوصی در لیگ برتر بازی می‌کند که مدیرعامل آن هر دو روز یک‌بار قهر می‌کند و مسئولان فدراسیون برای راضی کردن وی به تکاپو می‌افتند.

مقداد نجف‌نژاد نماینده بابلسر و فریدونکنار پیشنهاد الحاقی یک جزء به بند 30 لایحه بودجه را داده بود که مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت.

در این پیشنهاد آمده بود:

دولت مکلف است به واگذاری همه باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی زیر نظر دولت وزارت ورزش و جوانان و شرکت‌های دولتی را با همه امکانات و تجهیزات به صورت اقساط بلندمدت به بخش خصوصی و تعاونی واگذار کند و وجوه حاصله را به درآمد عمومی نزد خزانه‌داری‌کل واریز تا صرف کمک به توسعه ورزش‌های همگانی و زیرساخت‌های ورزش کل کشور شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet