هدر موبایل
1390/02/07 12:09:07
سرویس صحن
حاشیه

دوستانی که نظر ممتنع دارند کلید شماره 3 را بزنند!

در جریان رای‌گیری برای یکی از پیشنهادهای مربوط به لایحه بودجه ۹۰ ، نایب‌رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت: دوستانی که نظر ممتنع دارند، پیشنهاددهنده را تنها نگذارند و حتما از کلید شماره ۳ جایگاه خود استفاده کنند.
دوستانی که نظر ممتنع دارند کلید شماره 3 را بزنند! در جریان رای‌گیری برای یکی از پیشنهادهای مربوط به لایحه بودجه 90 ، نایب‌رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت: دوستانی که نظر ممتنع دارند، پیشنهاددهنده را تنها نگذارند و حتما از کلید شماره 3 جایگاه خود استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1059.jpg دوستانی,که,نظر,ممتنع,دارند,کلید,شماره,3,را,بزنند! Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "سید محمد حسن ابوترابی‌فرد" در صحن علنی امروز مجلس (چهارشنبه 7 اردیبهشت) هنگام رای‌گیری برای پیشنهاد یکی از نمایندگان گفت: دوستان نماینده همانطور که کلید 2 و 4 را برای موافقت و مخالفت فشار می‌دهند و بر آن اصرار کلامی می‌کنند، از کلید مهجور 3 هم برای اعلام رای ممتنع خود استفاده کنند و پیشنهاد را بدون رای نگذارند.

در جریان رای‌گیری برای این پیشنهاد، دستگاه رای برخی ازنمایندگان برای لحظات کوتاهی از کار افتاد که این امر موجب نارضایتی برخی از نمایندگان رای‌دهنده شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet