هدر موبایل
1390/02/07 13:21:41
سرویس فرهنگی
صفایی با اشاره به جلسه امروز فراکسیون زنان با رییس شورای فرهنگی - اجتماعی:

لایحه حمایت از خانواده باید بحث‌ها را به صورت سیستمی دنبال کند

رییس فراکسیون زنان مجلس با شاره به جلسه امروز فراکسیون متبوعش با رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان گفت: لحاظ دیدگاه سیستمی مجزا به صورت مباحث حقوقی زنان، مردان و کودکان از مهم ترین دستاوردهای جلسه بود.
لایحه حمایت از خانواده باید بحث‌ها را به صورت سیستمی دنبال کند رییس فراکسیون زنان مجلس با شاره به جلسه امروز فراکسیون متبوعش با رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان گفت: لحاظ دیدگاه سیستمی مجزا به صورت مباحث حقوقی زنان، مردان و کودکان از مهم ترین دستاوردهای جلسه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/3961.jpg لایحه,حمایت,از,خانواده,باید,بحث‌ها,را,به,صورت,سیستمی,دنبال,کند Icana

"طیبه صفایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به جلسه امروز ـ چهارشنبه  7 اردیبهشت ـ فراکسیون زنان با رییس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان، گفت: این جلسه با حضور خانم "خزعلی" رییس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و "علی شاهرخی" رییس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس به منظور بررسی لایحه حمایت از خانواده تشکیل شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس گفت: لحاظ دیدگاه سیستمی مجزا به صورت مباحث حقوقی زنان، مردان و کودکان از مهم ترین دستاوردهای جلسه بود.

وی با اظهار رضایت از حضور ریاست شورای فرهنگی و اجتماعی زنان در این جلسه افزود: خانم خزعلی پیشنهادهای خوبی در جهت دفاع از حقوق کودکان در جلسه مطرح کردند که بعد از توافق با کمیسیون قضایی و حقوقی این موضوعات اعلام خواهد شد.

صفایی ادامه داد: موارد پیشنهادی لایحه حمایت از خانواده با لحاظ به لایحه جامع خانواده مصوب در کمیسیون‌های دولت بعد از بودجه در صحن علنی بررسی خواهد شد.

رییس فراکسیون زنان مجلس محکوم ساختن اقدامات سران وابسته به استکبار در منطقه درخصوص سرکوب ساختن نهضت‌های مردمی را از دیگر محورهای جلسه توصیف و تصریح کرد: به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه به ویژه دستگیری زنان و دختران در کشور بحرین از جانب فراکسیون و اعضای دیگر جلسه مورد رسیدگی قرار گرفته و محکوم شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet