هدر موبایل
1390/02/07 12:49:40
سرویس صحن
مجلس تصویب کرد

معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی

با موافقت نمایندگان، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) برای یک بار از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری‌ها، انشعاب آب و فاضلاب، برق و گاز معاف شدند.
معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی با موافقت نمایندگان، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) برای یک بار از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری‌ها، انشعاب آب و فاضلاب، برق و گاز معاف شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/2198.jpg معافیت,مددجویان,کمیته,امداد,از,پرداخت,هزینه‌های,صدور,پروانه,ساختمانی Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، نمایندگان در جلسه علنی روز چهارشنبه- 7 اردیبهشت- مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه 90، با 146 رای موافق، 10 رای مخالف و 16 رای ممتنع بندی را به این لایحه الحاق کردند.

براساس این مصوبه، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری‌ها و هزینه‌های انشعاب آب و فاضلاب، برق و گاز برای یک بار معاف شدند.

همچنین نمایندگان در بند الحاقی دیگری، بانک مرکزی جمهوری اسلامی مکلف کردند مابه التفاوت ریالی حاصل از فروش ارزی با نرخ مبنای مندرج در ردیف 210101 و نرخ روز ارزی را با حساب خزانه داری کل کشور واریز نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet