هدر موبایل
1390/02/10 11:34:18
سرویس استان ها
سیدجواد زمانی:

با مقاوم‌سازی سدهای مرزی از حریم آبی کشورمان محافظت کنیم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از این که سالانه حجم زیادی از آب‌های رودخانه‌های کشورمان وارد حریم آبی کشور عراق می‌شود، گفت: ما اگر بتوانیم آب‌های رودخانه‌های مرزی خودمان را کنترل کنیم، می‌توانیم از آین آب در امر آبیاری زمین‌های کشاورزی استان کرمانشاه استفاده کنیم.
با مقاوم‌سازی سدهای مرزی از حریم آبی کشورمان محافظت کنیم عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از این که سالانه حجم زیادی از آب‌های رودخانه‌های کشورمان وارد حریم آبی کشور عراق می‌شود، گفت: ما اگر بتوانیم آب‌های رودخانه‌های مرزی خودمان را کنترل کنیم، می‌توانیم از آین آب در امر آبیاری زمین‌های کشاورزی استان کرمانشاه استفاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/296.jpg با,مقاوم‌سازی,سدهای,مرزی,از,حریم,آبی,کشورمان,محافظت,کنیم Icana

"سیدجواد زمانی" در گفت وگو با خبرگذاری خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: ما می‌توانیم با کنترل آب سدها و انتقال آب به زمین‌های کشاورزی، تولیدات کشاورزی را بالا ببریم و درنتیجه برای جوانانمان اشتغال‌زایی کنیم.

نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای جذب سرمایه‌گذاران در عرصه کشاورزی، باید تسهیلات کشاورزی بدون هیچ مشکلی به سرمایه‌گذاران واگذار شود.

وی افزود: ما با سر و سامان دادن به بازارهای مرزی می‌توانیم صادرات و واردات را گسترش دهیم و این امر موجب می‌شود که اشتغال‌زایی برای جوانانمان ایجاد شود.

نماینده مردم کنگاور در مجلس در باره تعدیل نیروهای ادارات توضیح داد: متأسفانه برنامه‌ریزی در امر استخدام فارغ‌اتحصیلان بسیار نامناسب است، در حالی که بیشتر اداره‌ها و بیمارستان‌ها و آموزش پروش از کمبود نیرو رنج می برند، ولی نیروی جدیدی را استخدام نمی‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet