خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/07 13:04:58
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس صورت گرفت:

اجازه نمایندگان به دولت برای کسب درآمد 10 میلیارد و 512 میلیون دلاری از محل فروش نفت

نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند از محل افزایش درآمد حاصل از صادرات نفت و میعانات گازی مازاد بر مبالغ مندرج در بند ۱۲ پیش از واریز به حساب ذخیره ارزی معادل ۱۰ میلیارد و ۵۱۲ میلیون دلار درآمد کسب کند.
اجازه نمایندگان به دولت برای کسب درآمد 10 میلیارد و 512 میلیون دلاری از محل فروش نفت نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند از محل افزایش درآمد حاصل از صادرات نفت و میعانات گازی مازاد بر مبالغ مندرج در بند 12 پیش از واریز به حساب ذخیره ارزی معادل 10 میلیارد و 512 میلیون دلار درآمد کسب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1446.jpg اجازه,نمایندگان,به,دولت,برای,کسب,درآمد,10,میلیارد,و,512,میلیون,دلاری,از,,محل,فروش,نفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس  چهارشنبه - 7 اردیبهشت - با الحاق بند 17 به لایحه بودجه موافقت کردند.

براساس این مصوبه نمایندگان به دولت اجازه دادند از محل افزایش درآمد حاصل از صادرات نفت و میعانات گازی مازاد بر مبالغ مندرج در بند 12 پیش از واریز به حساب ذخیره ارزی معادل ریالی 10 میلیارد و 512 میلیون دلاردرآمد کسب کند.

دولت باید این مبلغ را به حساب خزانه واریز و در بخش‌هایی چون تقویت بنیه دفاعی، بخش سلامت، احداث و بازسازی عتبات عالیات، آشیانه جمهوری اسلامی ایران، مهار آب‌های مرزی و مهار گردوغبار، سود تسهیلات و جوایز صادراتی، صندوق بیمه محصولات کشاورزی، صندوق نوآوری و شکوفایی، تعدیل و ساماندهی، بازپرداخت تعهدات ارزی و آبرسانی به روستاها هزینه کند.

بخش هزینه‌ای بند الحاقی در زمان رسیدگی به هزینه‌های بودجه سال 90 مجدد بررسی می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet