هدر موبایل
1390/02/07 15:58:22
سرویس صحن
با رأی مجلس،

بانک مرکزی برای اشتغال مددجویان وام قرض‌الحسنه می‌دهد

با رأی نمایندگان، بانک مرکزی اجازه دارد ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی و صنایع زندانیان کشور وام قرض‌الحسنه بدهد.
بانک مرکزی برای اشتغال مددجویان وام قرض‌الحسنه می‌دهد با رأی نمایندگان، بانک مرکزی اجازه دارد 6 هزار و 200 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی و صنایع زندانیان کشور وام قرض‌الحسنه بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/2176.jpg بانک,مرکزی,برای,اشتغال,مددجویان,وام,قرض‌الحسنه,می‌دهد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه هفتم اردیبهشت) مجلس در ادامه بررسی لایحه بودجه سال 90 با الحاق بند 28 به ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

طبق این مصوبه به بانک مرکزی اجازه داده شد از طریق بانک‌های دولتی نسبت به تأمین و پرداخت مبلغ 6 هزار و دویست میلیارد ریال از محل پس‌اندازهای قرض‌الحسنه با در نظر گرفتن دوره تنفس دو ساله برای اشتغال مددجویان یاد شده اقدام کند.

همچنین وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنایع و معادن، بازرگانی و نیرو مکلف شدند برای ایجاد شهرک و مجتمع‌های فوق‌الذکر نسبت به واگذاری زمین و انتقال سند آن به قیمت تمام شده و همچنین اعمال معافیت‌ها و عوارض و سود بازرگانی به بنیاد مذکور اقدام کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet