هدر موبایل
1390/02/07 16:14:35
سرویس صحن
نمایندگان مقرر کردند

بازگشت 50 درصد از وجوه اداره شده صندوق رفاه دانشجویی

با موافقت نمایندگان ۵۰ درصد از وجوه اداره شده صندوق رفاه دانشجویی به عنوان کمک برای افزایش سرمایه‌ صندوق‌های رفاه دانشجویان تلقی شد تا برای پرداخت مجدد به دانشجویان در اختیار این صندوق قرار گیرد.
بازگشت 50 درصد از وجوه اداره شده صندوق رفاه دانشجویی با موافقت نمایندگان 50 درصد از وجوه اداره شده صندوق رفاه دانشجویی به عنوان کمک برای افزایش سرمایه‌ صندوق‌های رفاه دانشجویان تلقی شد تا برای پرداخت مجدد به دانشجویان در اختیار این صندوق قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2176.jpg بازگشت,50,درصد,از,وجوه,اداره,شده,صندوق,رفاه,دانشجویی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، نمایندگان در ادامه بررسی بندهای الحاقی بند 40 ماده واحده لایحه بودجه 90 با سی‌امین بند الحاقی به این بند که مربوط به صندوق‌های رفاه دانشجویی است، موافقت کردند.

با تصمیم نمایندگان، 50 درصد وجوه اداره شده پرداختی از سال 1385 تا سال 1388 به صندوق‌های رفاه دانشجویان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی بابت وام شهریه دانشجویی به عنوان یک جهت افزایش سرمایه صندوق‌های رفاه دانشجویان تلقی می‌شود و وجوه حاصل از بازپرداخت وام‌های یاد شده در چارچوب درآمد اختصاصی برای پرداخت مجدد به دانشجویان به مصرف می‌رسد.

دولت موظف است گزارش عملکرد این بند را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet