ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/07 16:44:08
سرویس صحن
خباز در تذکر آئین‌نامه‌ای:

اگر صلاح بدانید مجلس را به منظور یک‌دل شدن نمایندگان غیر علنی کنیم

نماینده مردم کاشمر در مجلس با اشاره به تجمع نمایندگان در حاشیه مجلس خطاب به لاریجانی گفت: اگر صلاح بدانید مجلس را برای هماهنگیو یک‌دل شدن نمایندگان غیرعلنی کنیم.
اگر صلاح بدانید مجلس را به منظور یک‌دل شدن نمایندگان غیر علنی کنیم نماینده مردم کاشمر در مجلس با اشاره به تجمع نمایندگان در حاشیه مجلس خطاب به لاریجانی گفت: اگر صلاح بدانید مجلس را برای هماهنگیو یک‌دل شدن نمایندگان غیرعلنی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/62.jpg اگر,صلاح,بدانید,مجلس,را,به,منظور,یک‌دل,شدن,نمایندگان,غیر,علنی,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir) "محمدرضا خباز" در تذکر شفاهی گفت: در حال حاضر مجلس ملتهب است و نمایندگان در اطراف صحن جمع شده اند و در رابطه با موضوع خاصی گفت وگو می کنند؛ اگر رئیس مجلس صلاح بدانند بهتر است جلسه را به صورت غیرعلنی ادامه دهیم.

نماینده کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس تصریح کرد: نمایندگان علاوه بر موضوع  لایحه بودجه به بحث بیرونی مهمتری نیز توجه دارند در این صورت ادامه جلسه به صورت علنی ممکن نیست و بهتر است برای هماهنگی و همدل شدن نمایندگان جلسه را به صورت غیرعلنی ادامه دهیم.

لاریجانی در پاسخ به تذکر خباز گفت: بهتر است فعلاً نمایندگان در رابطه با بودجه یکدل شوند تا بعد از بودجه به موضوع خاصی که محور گفت و گو نمایندگان در جلسه امروز شده است بپردازیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet