ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/07 17:01:26
سرویس فراکسیون ها
ولی اسماعیلی:

جلسه فراکسیون اصولگرایان فردا برگزار می‌شود

ولی اسماعیلی با اشاره به جلسه فردای فراکسیون اصولگرایان گفت: موضوعات پیش آمده در کشور و توصیه‌های مقام معظم رهبری به مسئولان در جلسه ساعت ۷ صبح فردای فراکسیون بررسی خواهد شد.
جلسه فراکسیون اصولگرایان فردا برگزار می‌شود ولی اسماعیلی با اشاره به جلسه فردای فراکسیون اصولگرایان گفت: موضوعات پیش آمده در کشور و توصیه‌های مقام معظم رهبری به مسئولان در جلسه ساعت 7 صبح فردای فراکسیون بررسی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/329.jpg جلسه,فراکسیون,اصولگرایان,فردا,برگزار,می‌شود Icana

"ولی اسماعیلی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: برای بررسی اتفاقات اخیر پیش‌آمده در کشور و در جهت منویات مقام معظم رهبری، جلسه فراکسیون اصولگرایان فردا پنج شنبه(8 ادریبهشت) برگزار خواهد شد. 

نماینده مردم گرمی در مجلس افزود: این جلسه در ابتدا قرار بود تنها از سوی اعضای هیئت رئیسه برگزار شود ولی به دلیل حساسیت  موضوع مطرح شده در این جلسه تصمیم بر این شد که جلسه با حضور همه اعضای فراکسیون برگزار شود. 

اسماعیلی خاطر نشان ساخت: در این جلسه موضوعات پیش آمده در چند روز اخیر مورد بررسی قرار گرفته و برای انجام اقدامات مقتضی تصمیم گیری خواهد شد. 

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تاکید کرد: در این نشست موضوعات دیگری از قبیل بودجه و مسائل دیگر نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet