هدر موبایل
1390/02/07 18:25:00
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکر آئین نامه‌ای؛

رئیس جلسه نباید مانع صحبت موافق و مخالف پیشنهادها شود

نماینده مردم ارومیه در تذکری آئین نامه‌ای خطاب به ابوترابی‌فرد که اداره جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: شما طبق آئین‌نامه اجازه ندارید مانع صحبت موافق و مخالف پیشنهادها شوید؛ اما این اتفاق بارها از سوی شما تکرار شده است.
رئیس جلسه نباید مانع صحبت موافق و مخالف پیشنهادها شود نماینده مردم ارومیه در تذکری آئین نامه‌ای خطاب به ابوترابی‌فرد که اداره جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: شما طبق آئین‌نامه اجازه ندارید مانع صحبت موافق و مخالف پیشنهادها شوید؛ اما این اتفاق بارها از سوی شما تکرار شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3980.jpg رئیس,جلسه,نباید,مانع,صحبت,موافق,و,مخالف,پیشنهادها,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) نادر قاضی‌پور در جریان بررسی بند 40 بخش درآمدی بودجه، نسبت به رفتار هیئت رئیسه مجلس در قبال پیشنهاد نمایندگان برای اصلاح بندهای بودجه تذکر داد.

نماینده مردم ارومیه در تذکر خود با استناد به ماده 152آئین نامه داخلی مجلس و یادآوری سوگند هیئت رئیسه برای رعایت آئین نامه مجلس خطاب به ابوترابی‌فرد که اداره جلسه را برعهده داشت، گفت: شما در چندین مورد اجازه صحبت به موافق و مخالف پیشنهادها را ندادید که این صراحتاً با آئین نامه مجلس مغایرت دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet