هدر اصلی
1386/05/27 12:10:00
سرویس سیاسی

نماینده سبزوار: ما هم ارتش آمریکا را به عنوان یک گروه تروریست معرفی ‌کنیم

احمد بزرگیان نماینده سبزوار اظهار داشت: در پاسخ به تصمیم اخیر دولتمردان آمریکایی مبنی بر اعلام سپاه پاسداران به عنوان یک گروه تروریست ما هم ارتش و دولت آمریکا را به عنوان یک گروه تروریست اعلام کنیم.

احمد بزرگیان نماینده سبزوار اظهار داشت: در پاسخ به تصمیم اخیر دولتمردان آمریکایی مبنی بر اعلام سپاه پاسداران به عنوان یک گروه تروریست ما هم ارتش و دولت آمریکا را به عنوان یک گروه تروریست اعلام کنیم.

وی که در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خانه ملت سخن می‌گفت، افزود: در راستای انجام چنین کاری می‌توانیم از خبرگزاری‌های مستقل دنیا برای افشای اقدامات جنایتکارانه و غیرانسانی ارتش آمریکا طی دهه‌های اخیر بهره بگیریم.

بزرگیان گفت: آنچه آمریکا اخیرا به عنوان تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران در عرصه بین المللی مدنظر دارد کاری دور از انتظار نیست.

وی افزود: آمریکایی‌ها طی 28 سالی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد ضربه‌های مهلکی از سپاه پاسداران خورده‌اند و می‌دانند سپاه از جمله نیروهایی است که همواره به تقویت نقاط آسیب‌پذیر انقلاب پرداخته است.

بزرگیان گفت: آمریکایی‌ها در توطئه‌ها و کودتاهایی که از اول انقلاب برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی سعی در پیاده کردن آنها داشتند از جمله در توطئه نوژه ناموفق بوده‌اند چرا که همواره سپاه را در برابر خود دیده‌اند.

نماینده سبزوار با اشاره به موفقیت‌های علمی و عملی سپاه در دهه اخیر گفت: از جمله این موفقیت‌ها می‌توان به نقش سپاه پاسداران در ساختن سد کرخه به عنوان یک حرکت علمی اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: تصمیم جدید آمریکا در راستای خباثت‌های قبلی از جمله تحریم و تبلیغات کاذب و غیر واقعی است که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است.

بزرگیان با اشاره به جایگاه قانونی سپاه پاسداران گفت: سپاه یک نهاد قانونی در نظام جمهوری اسلامی است و تصمیم آمریکا در معرفی کردن سپاه پاسداران به عنوان یک گروه تروریستی خلاف موازین شناخته شده بین‌المللی است.

وی افزود: دولتمردان آمریکایی با طرح چنین موضوعی می‌خواهند بهانه‌ای در دست داشته باشد تا از طریق امپریالیسم خبری که در دست دارد در برنامه‌های آینده خود از این ابزار در راستای اهداف تبلیغاتی خود بهره بگیرد.

بزرگیان خاطرنشان کرد: هدف آمریکایی‌ها این است که ارزش قانونی سپاه را زیر سوال ببرند اما مطمئن هستیم که در دستیابی به این هدف نیز همانند گذشته ناکام خواهند ماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet