هدر موبایل
1390/02/08 15:42:00
سرویس استان ها
دستغیب:

رهبری بر پیشرو بودن مردم فارس تاکید کردند

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه مردم فارس در تمام تاریخ همیشه به انقلاب وفادار و پیشرو بودند، گفت: رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.
رهبری بر پیشرو بودن مردم فارس تاکید کردند نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه مردم فارس در تمام تاریخ همیشه به انقلاب وفادار و پیشرو بودند، گفت: رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3087.jpg رهبری,بر,پیشرو,بودن,مردم,فارس,تاکید,کردند Icana

"سیداحمدرضا دستغیب" (علی‌اصغر) در گفت وگو با روزنامه خبر جنوب، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه و تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه به‌ویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ایستادگی ملت ایران بر موضع حق خود و الگو شدن آن برای ملت‌های منطقه را علت اصلی فشارها و تبلیغات خصمانه بر ضد‌نظام اسلامی دانستند و افزودند: با وجود همه این فشارها، نظام جمهوری اسلامی محکم ایستاده و کوتاه هم نیامده است و همین استحکام نظام اسلامی موجب شده است، تیغ آنها کند شود و بر صخره فرود آید.

دستغیب با بیان اینکه رهبری با تأکید بر این موضوع که ملت و دولت باید این حالت صخره‌گون نظام اسلامی را حفظ کنند، افزودند: نگذارید اختلاف و شکاف به‌وجود آید و آنچه را که دشمن در تبلیغات و خباثت‌های سیاسی خود می‌خواهد، روی دهد.

دستغیب با بیان اینکه تأکید رهبری بر اینکه اعضای دولت و شخص رئیس‌جمهور حقاً و انصافاً مشغول خدمت در کشور هستند تاکید کرد: ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت حمایت می‌کنند و ملاک هم اشخاص نیستند بلکه ملاک اصلی خط کار و خدمت است.

دستغیب با اشاره به سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره نامگذاری امسال به‌عنوان سال جهاد اقتصادی، تأکید کردند: همه مردم و مسئولان باید دست به دست هم دهند تا این حرکت آغاز شود زیرا هدف از نامگذاری‌های هر سال، ایجاد زمینه برای شروع حرکت به سمت شعار و هدف انتخاب شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet