هدر موبایل
1390/02/08 11:51:40
سرویس سیاسی

ادعاهای ضد ایرانی پارلمان یمن

پارلمان یمن در حالی که از سوی بسیاری از احزاب این کشور غیرقانونی و نامشروع توصیف می شود با صدور بیانیه ای، از ادعاهای پارلمان بحرین درباره دخالت ایران در امور داخلی این کشور حمایت کرد.
ادعاهای ضد ایرانی پارلمان یمن پارلمان یمن در حالی که از سوی بسیاری از احزاب این کشور غیرقانونی و نامشروع توصیف می شود با صدور بیانیه ای، از ادعاهای پارلمان بحرین درباره دخالت ایران در امور داخلی این کشور حمایت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/379.jpg ادعاهای,ضد,ایرانی,پارلمان,یمن Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از خبرگزاری رسمی یمن (سبا)، در بیانیه دیروز (چهارشنبه) پارلمان یمن آمده است: هر گونه دخالت در کشورهای عربی محکوم است. این دخالت ها مغایر قوانین و هنجارهای بین المللی و  توهین به حاکمیت ملی کشورهای عربی است.
لازم به ذکر است پارلمان یمن این بیانیه را در اولین جلسه دوره ای صادر کرد که بدون حضور نمایندگان مخالف و بسیاری از نمایندگان حزب حاکم و بدون برگزاری انتخابات برگزار کرده است.
پارلمان بحرین چندی پیش با صدور بیانیه ای با طرح ادعاهایی علیه ایران، تهران را به دخالت در امور داخلی خود متهم کرده بود.
پارلمان یمن در حالی بیانیه ضد ایرانی صادر می کند که این کشور از چندماه پیش تاکنون صحنه سرکوب شدید مردم معترض توسط نیروهای دولتی است. این روند تاکنون منجر به کشته شدن حدود 100 نفر و زخمی شدن شمار بیشتری از مردم یمن شده است.
پارلمان یمن همچنین از سوی نمایندگان مخالف، تحریم شده و مشروعیت آن زیرسوال رفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet