هدر موبایل
1390/02/08 12:57:07
سرویس سیاسی
لاریجانی در همایش روز ملی شوراها:

نقش رهبری در حفاظت از نظام انکارناپذیر است

رییس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در تمام دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش تعیین‌کننده امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی انکارناپذیر بوده است.
نقش رهبری در حفاظت از نظام انکارناپذیر است رییس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در تمام دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش تعیین‌کننده امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی انکارناپذیر بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3418.jpg نقش,رهبری,در,حفاظت,از,نظام,انکارناپذیر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی لاریجانی" روز پنج‌شنبه ـ 8 اردیبهشت ماه ـ  در همایش روز ملی شوراها گفت: شما به خاطر دارید زمانی که بنی صدر فرماندهی کل قوا را در دست داشت، گفته بود بنا ندارم که توده‌های ملت را اسیر مسایل کلان کشور کنم و بنابراین مسایل مهم کشور را از آنها کتمان می‌کرد.

لاریجانی افزود: بنی صدر به جای فرماندهی جنگ در جبهه‌ها می‌آمد و در روزنامه انقلاب اسلامی مقاله می‌نوشت و با اعضای حزب جمهوری اسلامی تنش و درگیری ایجاد می‌کرد.

رییس قوه مقننه تصریح کرد: در طول سال‌های انقلاب هر چند بعضی افراد گاهی در مسایل مختلف سستی‌هایی به خرج داده‌اند اما همیشه این رهبری معظم انقلاب بوده است که با انسجام بخشیدن به سیاست‌های انقلاب، زمینه‌های حفظ هماهنگی در بین قوا را فراهم می‌نمود.

خبر تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet