هدر موبایل
1390/02/09 13:01:29
سرویس فرهنگی
هفته آینده صورت می‌گیرد

بررسی بودجه‌های قرآنی سال گذشته در شورای توسعه فرهنگ قرآنی

عضو ناظرمجلس در شورای توسعه فرهنگ قرآنی از تشکیل جلسه این شورا درآغاز هفته آینده خبرداد و گفت: این جلسه با هدف بررسی بودجه‌های قرآنی در دستگاه‌های مختلف در سال گذشته تشکیل می‌شود.
بررسی بودجه‌های قرآنی سال گذشته در شورای توسعه فرهنگ قرآنی عضو ناظرمجلس در شورای توسعه فرهنگ قرآنی از تشکیل جلسه این شورا درآغاز هفته آینده خبرداد و گفت: این جلسه با هدف بررسی بودجه‌های قرآنی در دستگاه‌های مختلف در سال گذشته تشکیل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2392.jpg بررسی,بودجه‌های,قرآنی,سال,گذشته,در,شورای,توسعه,فرهنگ,قرآنی Icana

"لاله افتخاری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به تشکیل جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی درروز شنبه -۱۰ اردیبهشت ماه - درمحل شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این جلسه با هدف اصلی بررسی بودجه‌های قرآنی سال گذشته تشکیل می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با محور‌های دیگر این جلسه تاکید کرد: انسجام و ساماندهی تشکل‌های قرآنی و توجه به شاخص‌های حمایت از فعالان قرآنی نیز در این جلسه مورد بررسی قرارخواهد گرفت.

رییس فراکسیون قرآن مجلس همچنین اظهار داشت: بررسی نظام نامه تدوین اسناد راهبردی که در برنامه پنجم مصوب شده است و دولت مکلف با انجام آن است در کنار مزایای مصوبه ۲۹۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز در برنامه جلسه فردا قرار دارد.

براساس مصوبه ۲۹۹جلسه ۱۶/۱۱/۷۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی هر ساله ۲ نفر از کسانی که در قرائت قرآن کریم در مسابقه بین المللی رتبه اول را کسب نموده باشند، می‌توانند بدون کنکور در رشته علوم قرآنی وارد دانشگاه گردند یا اگر در دانشگاه باشند بدون امتحان ورودی به یک رشته بالا‌تر بروند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet