هدر موبایل
1390/02/09 13:03:44
سرویس سیاسی

درخواست سناتور آمریکایی از اوباما: از مخالفان در لیبی حمایت کنید

یک سناتور برجسته آمریکا از اوباما خواست با انجام اقداماتی مانند ارائه تسلیحات و آموزش نظامی از مخالفان در لیبی حمایت کند.
درخواست سناتور آمریکایی از اوباما: از مخالفان در لیبی حمایت کنید یک سناتور برجسته آمریکا از اوباما خواست با انجام اقداماتی مانند ارائه تسلیحات و آموزش نظامی از مخالفان در لیبی حمایت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1969.jpg درخواست,سناتور,آمریکایی,از,اوباما:,از,مخالفان,در,لیبی,حمایت,کنید Icana

به گزارش خانه ملت  (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، "جان مک کین" سناتور ارشد آمریکایی انقلاب های مردمی در کشور های عربی را به " اتفاقات عمیق و تکان دهنده" توصیف کرد که می تواند همه جهان را اصلاح کند.
مک کین از دولت آمریکا خواست تا از انقلابیون لیبی و برقراری دموکراسی در مصر حمایت کند و شورای مخالفان در لیبی را به رسمیت بشناسد.
این سناتور آمریکایی که چندی پیش به قاهره و شهر بنغازی لیبی سفر کرده بود از "باراک اوباما" رئیس جمهور کشورش خواست با انجام اقداماتی مانند ارائه تسلیحات و آموزش نظامی از مخالفان در لیبی حمایت کند.
اعتراضات در لیبی که از مدتهاست آغاز شده هم اکنون تبدیل به جنگ داخلی میان طرفداران و مخالفان "معمر قذافی" رهبر این کشور شده است. مخالفان در لیبی خواهان کناره گیری قذافی از قدرت هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet