هدر موبایل
1390/02/10 09:33:21
سرویس دیگر رسانه‌ها
نقوی:

ثمره سفرهای استانی توزیع عادلانه ثروت و فرصت بود

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که محور دور چهارم سفرهای استانی جمع بندی سفرهای گذشته هیئت دولت بوده و این دور مصوبه جدید نداشته باشد.
ثمره سفرهای استانی توزیع عادلانه ثروت و فرصت بود نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که محور دور چهارم سفرهای استانی جمع بندی سفرهای گذشته هیئت دولت بوده و این دور مصوبه جدید نداشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/921.jpg ثمره,سفرهای,استانی,توزیع,عادلانه,ثروت,و,فرصت,بود Icana

"سیدحسین نقوی حسینی" در گفتگو با  مهر درباره سفرهای استانی دولت و آغاز دور چهارم این سفرها گفت: نتیجه سفرهای استانی هیئت دولت به شهرستانها توزیع عدالت آمیز ثروت و فرصت بوده و موجب آشنایی دولت با وضعیت شهرستان ها و روستاها شده است.

وی سفرهای استانی را دارای اثرات و ثمرات بسیاری برای کشور دانست و گفت: برخی مصوبات دولت در خلال سفر به استان ها موجب رفع مشکلاتی شد که بیش از 30 یا 40 سال مردم آن منطقه را آزار می داد.

نماینده مردم ورامین در مجلس با اعلام این که سفرهای استانی دولت موجب ایجاد احساس نزدیک میان دولت و مردم شده است گفت: این سفرها اثرات بسیاری برای مناطق مختلف کشور داشته است ، ولی به اعتقاد من دیگر نباید دور چهام سفرهای استانی مصوبه جدیدی داشته باشد.

وی افزود: اگر دولت بخواهد در دور چهارم سفرهای استانی باز هم مثل سه دور گذشته مصوبه بگذراند، قطعا نخواهد توانست این مصوبات را به نتیجه نهایی برساند، همانگونه که تاکنون تعدادی از مصوبات دور نخست و دوم سفرهای استانی اجرایی نشده است.

نقوی با اشاره به برخی مصوبات اجرایی نشده در حوزه انتخابیه اش گفت: چنانچه دولت در دور چهارم سفرهای استانی مصوبات جدیدی داشته باشد در مردم انتظارات جدیدی را بوجود آورده و تقاضاهای گذشته نیز به ثمر نخواهد نشست.

وی در پایان از دولت خواست که محور دور چهارم سفرهای استانی جمع بندی سفرهای گذشته هیئت دولت به شهرستان های مختلف باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet