هدر موبایل
1390/02/10 09:49:16
سرویس صحن
انصاری در تذکر آیین‌نامه‌ای خواستار شد:

ارجاع اعتبارها و ردیف هزینه هدفمند کردن یارانه به کمیسیون تلفیق

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر آیین‌نامه‌ای با بیان اینکه مسئله هدفمندسازی یارانه‌ها و اعتبارات آن در بودجه نادیده گرفته شده است، خواستار آن شد که اعتبارها، درآمدها و ردیف بودجه هزینه‌های موضوع هدفمندسازی یارانه‌ها برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع داده شود.
ارجاع اعتبارها و ردیف هزینه هدفمند کردن یارانه به کمیسیون تلفیق عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر آیین‌نامه‌ای با بیان اینکه مسئله هدفمندسازی یارانه‌ها و اعتبارات آن در بودجه نادیده گرفته شده است، خواستار آن شد که اعتبارها، درآمدها و ردیف بودجه هزینه‌های موضوع هدفمندسازی یارانه‌ها برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/673.jpg ارجاع,اعتبارها,و,ردیف,هزینه,هدفمند,کردن,یارانه,به,کمیسیون,تلفیق Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "جمشید انصاری" در جلسه علنی امروز مجلس - شنبه 10 اردیبهشت - و در اولین جلسه بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه 90 ، با استناد به ماده 216 و155 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: مسئله هدفمندسازی یارانه‌ها و اعتبارات آن در بودجه امر مهمی است که متاسفانه کمیسیون تلفیق به آن توجه نکرده است.

نماینده مردم زنجان و طارم افزود: سقف درآمد قابل وصول مشخص است اما در بودجه بدون آنکه مبنایی داشته باشیم، این میزان از 30 هزار میلیارد به 62 هزار میلیارد افزایش یافته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet