هدر موبایل
1390/02/10 10:13:56
سرویس صحن
جعفری در تذکر آیین‌نامه‌ای:

یک ریال تسهیلات به کشاورزان پرداخت نشده است

نمایند بهار و کبودرآهنگ در مجلس، در تذکر خود با انتقاد از عدم ارائه تسهیلات و بسته‌های حمایتی به کشاورزان، اجرایی شدن اختصاص ۳۰ درصد درآمد هدفمندی یارانه‌ها به بخش تولید را خواستار شد.
یک ریال تسهیلات به کشاورزان پرداخت نشده است نمایند بهار و کبودرآهنگ در مجلس، در تذکر خود با انتقاد از عدم ارائه تسهیلات و بسته‌های حمایتی به کشاورزان، اجرایی شدن اختصاص 30 درصد درآمد هدفمندی یارانه‌ها به بخش تولید را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3071.jpg یک,ریال,تسهیلات,به,کشاورزان,پرداخت,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) عیسی جعفری در صحن علنی امروز مجلس (شنبه 10 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 23 آیین‌نامه داخلی نهاد قانونگذاری کشور گفت: در جلسه ای که با کشاورزان داشتم که اعلام کردند بسته‌های حمایتی برای خرید گازوییل و برخی اقلام مورد نیاز کشاورزی داده نشده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس با تاکید بر این که باید تسهیلات کشاورزی سریع‌تر به آنها داده شود، افزود: قرار بود با طرح هدفمند کردن یارانه‌ها، 30 درصد درآمد به بخش تولید داده شود، در حالی که تاکنون کشاورزی به عنوان صنعت مادر در تولید یک ریال هم از این تسهیلات برخوردار نشده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، کمک به بخش کشاورزی برای بهبود وضع تولید در این حوزه و اجرایی شدن سهم 30 درصدی به تولید را خواستار شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: بر اساس این مصوبه سقف هزینه باید رعایت شود و قانون نیز خواستار مشخص شدن ردیف درآمدی شده است و باید سه ردیف هزینه ای درج شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet