ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/10 10:21:22
سرویس صحن
محمدیاری در تذکر آیین‌نامه‌ای:

مجلس باید کج‌روی‌ها را اصلاح کند

نماینده تالش در تذکری آیین‌نامه‌ای خواستار ایفای نقش مجلس در مسائل کشور شد و گفت: مجلس در راس امور است و باید مانع کج‌روی‌ها شود.
مجلس باید کج‌روی‌ها را اصلاح کند نماینده تالش در تذکری آیین‌نامه‌ای خواستار ایفای نقش مجلس در مسائل کشور شد و گفت: مجلس در راس امور است و باید مانع کج‌روی‌ها شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2176.jpg مجلس,باید,کج‌روی‌ها,را,اصلاح,کند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، بهمن محمدیاری در نشست امروز مجلس که به بررسی بودجه 90 اخصاص دارد، از عدم ورود مجلس به برخی اتفاقات جاری در کشور انتقاد کرد و گفت: این کشور میراث خون شهیدان و حضرت امام (ره) است و ملت شهیدپرور ما نه تنها معطلی چندروزه کشور را برنمی‌تابد بلکه حق یک‌روز تعطیلی امور کشور را هم تحمل نمی‌کنند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که مجلس در رأس امور است، تصریح کرد: مجلس باید در مسائل کشور وارد شود و مانع کج‌روی و بیراهه رفتن برخی مسئولان شود.

این نماینده مجلس همچنین افزود: اگر لازم است مجلس باید ترتیبی دهد تا عوامل پشت‌پرده شناسایی شود و امور مملکت برآیندی از خواسته‌های علما و خانواده شهدا باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet