هدر موبایل
1390/02/10 11:54:49
سرویس صحن
کامران در تذکر آئین‌نامه‌ای:

تراز مالی بودجه 90 را شفاف و دقیق مشخص کنید

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روشن نبودن تراز مالی مانع از تصمیم‌گیری صحیح نمایندگان درباره درآمدها و هزینه‌های بودجه می‌شود،خواستار شفاف شدن سقف بودجه و تراز مالی آن شد.
تراز مالی بودجه 90 را شفاف و دقیق مشخص کنید نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روشن نبودن تراز مالی مانع از تصمیم‌گیری صحیح نمایندگان درباره درآمدها و هزینه‌های بودجه می‌شود،خواستار شفاف شدن سقف بودجه و تراز مالی آن شد. https://cdn.icana.ir/d/019/949.jpg تراز,,مالی,بودجه,90,را,شفاف,و,دقیق,مشخص,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "حسن کامران" در جلسه علنی امروز مجلس - شنبه 10 اردیبهشت -  که بررسی لایحه بودجه 90 اختصاص دارد، خواستار روشن شدن تراز مالی بودجه شد.

نماینده اصفهان با بیان اینکه روشن نبودن تراز مالی مانع از تصمیم‌گیری صحیح نمایندگان درباره درآمدها و هزینه‌های بودجه می‌شود، گفت: درباره مشخص نبودن تراز بودجه بارها تذکر داده‌ایم زیرا نامشخص بودن آن مانع تصمیم صحیح و کارشناسی می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه کاهش یا افزایش درآمدها و هزینه‌های بودجه باید با علم بر تراز مالی آن باشد، تصریح کرد: اگر تراز مالی نامشخص باشد نمایندگان قادر به تشخیص خوب و بد در هزینه‌ها و درآمدهای بودجه نخواهند داشت.

" محمد حسن ابوترابی‌فرد" نایب رییس مجلس شورای اسلامی که ریاست بخش پایانی جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: تراز مالی بودجه در کمیسیون تلفیق مشخص شده بود اما با تغییر ارقام درآمدی در جریان بررسی در صحن دستخوش تغییر شد و به‌زودی گزارش دقیق آن به نمایندگان ارائه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet