هدر موبایل
1390/02/10 12:08:00
سرویس صحن

تذکر صادق به حضور نماینده دولت در جایگاه هیات رییسه

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر گفت: با وجود آنکه جایگاه نمایندگان دولت مشخص شده است، متاسفانه شاهد حضور نماینده دولت در جایگاه هیات رئیسه هستیم، نکته‌ای که موجب ایجاد ذهنیت منفی می‌شود.
تذکر صادق به حضور نماینده دولت در جایگاه هیات رییسه نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر گفت: با وجود آنکه جایگاه نمایندگان دولت مشخص شده است، متاسفانه شاهد حضور نماینده دولت در جایگاه هیات رئیسه هستیم، نکته‌ای که موجب ایجاد ذهنیت منفی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1041.jpg تذکر,صادق,به,حضور,نماینده,دولت,در,جایگاه,هیات,رییسه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "سیدمهدی صادق" در جلسه علنی روز شنبه ـ 10 اردیبهشت ماه ـ همچنین در قالب تذکر دیگری اظهار داشت: بخش درآمدها در حالی کاهش یافت که هنوز معین نشده است، این میزان از کدام بخش هزینه‌ای باید کم شود تا تراز موردنظر در بودجه 90 ایجاد شود.

وی در پایان تاکید کرد: از اعضای هیات رئیسه می‌خواهم که در مورد تذکرها نوبت نمایندگان را رعایت کنند.

"سید محمدحسن ابوترابی‌فرد" که ریاست ساعات پایانی جلسه امروز را برعهده داشت، گفت: تذکر شما در مورد حضور نماینده دولت در جایگاه نمایندگان وارد است و از نماینده دولت می‌خواهیم که این موضوع را رعایت کند.

ابوترابی‌فرد در رابطه با تراز بخش هزینه‌ای و درآمد بودجه 90 گفت: ما فعلا درآمدها را نهایی کرده‌ایم و در مورد هزینه‌ها نیز براساس پیشنهادها، تصمیم‌ لازم گرفته خواهد شد.

"محمدحسین فرهنگی" نیز به‌عنوان مسئول تذکرات شفاهی در هیات رئیسه در پاسخ به تذکر صادق در رابطه با رعایت نوبت تذکردهندگان گفت: زمانی که موضوع جدیدی مطرح می‌شود، لیست تذکردهندگان را پاک می‌کنیم تا اسامی جدید تذکردهندگان را برای موضوع دیگری تهیه کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet