هدر موبایل
1390/02/10 12:29:07
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر آیین‌نامه‌ای:

ابهام در حذف بدهی 2 هزار میلیارد تومانی شرکت گاز همچنان باقی است

نماینده مردم ورامین با اشاره به حذف بدهی ۲ هزار میلیارد تومانی شرکت گاز به دولت گفت: در این رابطه درخواست رفع ابهام کرده بودم اما توضیح های بیان شده در این رابطه کافی نبود و ابهام در این رابطه همچنان باقی است.
ابهام در حذف بدهی 2 هزار میلیارد تومانی شرکت گاز همچنان باقی است نماینده مردم ورامین با اشاره به حذف بدهی 2 هزار میلیارد تومانی شرکت گاز به دولت گفت: در این رابطه درخواست رفع ابهام کرده بودم اما توضیح های بیان شده در این رابطه کافی نبود و ابهام در این رابطه همچنان باقی است. https://cdn.icana.ir/d/019/922.jpg ابهام,در,حذف,بدهی,2,هزار,میلیارد,تومانی,شرکت,گاز,همچنان,باقی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "سیدحسین نقوی حسینی" در جلسه علنی امروز مجلس - شنبه 10 اردیبهشت - در تذکر آئین‌نامه‌ای با استناد به ماده 157 آئین نامه داخلی مجلس گفت: براساس این آئین‌نامه در صورت وجود ابهام باید اجازه توضیح به طراح رفع ابهام و موافق و مخالف داده شود. نکته ای که در رابطه با این موضوع مورد توجه قرار نگرفته است.

نماینده مردم ورامین با اشاره به این موضوع که بدون شک دولت در پروژه های خود برای این دو هزار میلیارد تومان هزینه مشخص کرده است، افزود: توضیحات نماینده دولت در رابطه با حذف این 2 هزار میلیارد تومان کافی نبود، با توجه به اینکه گازرسانی روستا از ردیف بودجه خاص خود برخوردار هستند، بیان این مطلب که قرار است این مبلغ حذف شده به گازرسانی روستاها اختصاص یابد، جای سوال دارد.

وی تصریح کرد: با این توضیح که شرکت ملی گاز پولی ندارد، نباید درآمد دولت را حذف کرد، در این صورت شاهد آسیب دیدن پروژه  های عمرانی خواهیم بود.

"سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" نایب رییس مجلس که ریاست جلسه را در ساعات پایانی بر عهده داشت در پاسخ به نقوی حسینی گفت: شما پیشنهاد خود را در قالب سوال مطرح کرده بودید. آقای محبی نیا و عزیزی به سوالات شما پاسخ دادند. در رابطه با رفع ابهام می توان از این پس به صورت مکتوب عمل کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet