هدر موبایل
1390/02/10 12:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اقتصادی:

تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت تولیدات خود نیازمند کمک های فکری هستند

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت تولیدات خود نیازمند کمک های فکری و مالی هستند.
تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت تولیدات خود نیازمند کمک های فکری هستند یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت تولیدات خود نیازمند کمک های فکری و مالی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/2156.jpg تولیدکنندگان,برای,افزایش,کیفیت,تولیدات,خود,نیازمند,کمک,های,فکری,هستند Icana

'محمدرضا خباز' در گفت و گو با ایرنا در خصوص راهکارهای لازم برای افزایش کیفیت تولیدات داخلی و ترغیب مردم برای خرید کالاهای داخلی، افزود: تولیدکنندگان نباید تصور کنند که هر کالایی که تولید کنند، مردم خریداری خواهند کرد چرا که مردم به دنبال کالاهای با کیفیت هستند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در دو جبهه ترغیب تولیدکنندگان برای تولیدات با کیفیت و ترغیب مردم برای خرید کالاهای داخلی تلاش کرد، گفت: تولید کنندگان داخلی نیازمند تقویت و کمک فکری هستند، اینکه تولیدکننده بتواند راه موفقیت را بیابد و همچنین سعادت دنیوی و اخروی خود را در ارایه کالای مرغوب به مردم بداند تا مشتریان ثابت خود را به دست آورد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تولیدکنندگان داخلی نیازمند حمایت های مالی نیز هستند تا احساس کنند که دستگاه های دولتی با دادن تسهیلات از آن ها حمایت می کنند.

خباز تصریح کرد: البته مرحله بعد از کمک فکری و مالی به تولید کننده، نظارت است تا در صورتی که تخلفی صورت گرفت برخورد های قانونی انجام شود چرا که قوانین بازدارنده می تواند جلوی سوء استفاده و تخلفات را گرفته و از سوی دیگر به تولیدات داخلی کمک کند.

وی تاکید کرد: یکی از کارهای بزرگ مصلحان بزرگ برای سربلندی کشورشان، استفاده از کالاهای داخلی بوده است همان گونه که 'گاندی' مصلح هندی، اعلام کرد هندی ها غیر از کالاهای خود از کالای دیگری استفاده نکنند، چنین نگرشی را شهید مدرس در ایران داشت.

خباز اضافه کرد: این تفکر، تفکر درستی است اما در کنار آن باید تولید کنندگان در راه کیفیت کالا تلاش کنند، نمی شود همیشه مسایل فرهنگی را مطرح کرد چرا که مرغوبیت کالا خود امری فرهنگی است و جا دارد تا در این زمینه تلاش های لازم صورت گیرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet