هدر موبایل
1390/02/11 08:14:27
سرویس بین الملل
سروری:

پارلمان بحرین به بلندگویی برای آمریکا و عربستان تبدیل شده‎ است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه پارلمان بحرین که مقامات کشورمان را متهم به دخالت در امور داخلی این کشور کرده بود، گفت: پارلمان بحرین به بلندگویی برای آمریکا و عربستان صعودی تبدیل شده‎ است.
پارلمان بحرین به بلندگویی برای آمریکا و عربستان تبدیل شده‎ است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه پارلمان بحرین که مقامات کشورمان را متهم به دخالت در امور داخلی این کشور کرده بود، گفت: پارلمان بحرین به بلندگویی برای آمریکا و عربستان صعودی تبدیل شده‎ است. https://cdn.icana.ir/d/019/2105.jpg پارلمان,بحرین,به,بلندگویی,برای,آمریکا,و,عربستان,تبدیل,شده‎,است Icana

"پرویز سروری" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در واکنش به بیانیه ضد ایرانی پارلمان بحرین که بار دیگر ایران را متهم به دخالت در امور داخلی این کشور کرده بود، گفت: متأسفانه نمایندگان پارلمان بحرین به جای دفاع از حقوق مردم خود، به بلندگویی برای بیان خواسته‎های عربستان و آمریکا تبدیل شده‎اند.

نماینده تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس، افزود: اینکه اظهار تأسف یک نماینده نسبت به رفتار غیردموکراتیک و خارج از ضوابط حقوق بشردر کشوری همچون بحرین، به عنوان دخالت در امور داخلی،  تلقی شود، واکنشی جدید است و جای تعجب دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: شایسته است که اعضای پارلمان بحرین، چشم‏های خود را در برابر واقعیت‎ها باز کنند تا شاید بتوانند اشغالگران حاضر در کشور خود را ببینند و مداخله‎گران واقعی را بشناسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی با تأکید بر این موضوع که ایران، مخالف دخالت بیگانگان در امور داخلی بحرین است، گفت: این در شأن هیچ دولت و حکومتی نیست که مردم آن از سوی نیروهای خارجی مورد قتل عام قرار بگیرند. بر همین اساس توصیه مقام‏‎های ایرانی از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پارلمان بحرین این است که اداره کشور خود را به دست بیگانگان نسپارند.

مجلس سنای بحرین، 6 اردیبهشت، در بیانیه‎ای اظهار نظرهای مقامات کشورمان در مورد جنایات این کشور را دخالت ایران در امور داخلی بحرین خواند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet