هدر موبایل
1390/02/11 13:57:44
سرویس سیاسی

درخواست نماینده عرب کنیست برای مجازات شاهد دروغین شهادت محمد الدره

یکی از نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) خواستار مجازات پزشک صهیونیست متهم در ماجرای شهادت محمد الدره شد.
درخواست نماینده عرب کنیست برای مجازات شاهد دروغین شهادت محمد الدره یکی از نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) خواستار مجازات پزشک صهیونیست متهم در ماجرای شهادت محمد الدره شد. https://cdn.icana.ir/d/019/4239.jpg درخواست,نماینده,عرب,کنیست,برای,مجازات,شاهد,دروغین,شهادت,محمد,الدره Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع مصر، "احمد الطیبی" نماینده عرب پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) از اتحادیه پزشکان و وزارت بهداشت این رژیم درخواست کرد دکتر "دیوید یهودا" که متهم به انتشار اطلاعات نادرست در مورد شهادت "محمد الدره" و پدرش جمال است را مجازات کند.
دکتر یهودا در زمان شهادت "محمد و جمال الدره" با پشتیبانی رژیم صهیونیستی اطلاعات پزشکی نادرستی منتشر کرد که نشان می داد نشانه هایی که در بدن جمال وجود دارد مربوط به عملیات جراحی قدیم است و مربوط به تیراندازی صهیونیست ها نیست و محمد نیز بر اثر تیراندازی سربازان اسرائیلی به شهادت نرسیده است.
چندی پیش یک دادگاه فرانسوی  بعد از شکایت خانواده الدره و محاکمه دکتر یهودا اعلام کرد ادعاهای این پزشک صهیونیست نادرست است و وی باید به دلیل این قدام خود غرامت مالی به خانواده الدره و نیز هزینه حاکمه خود را به دادگاه پرداخت کند.
رژیم صهیونیستی اعلام کرد تمام حمایت خود را از این پزشک می کند و تمام غرامت های خواسته شده از وی را نیز پرداخت می کند.
لازم به ذکر است این پدر و پسر فلسطینی در سپتامبر سال 2000 به دست نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. عکس های موجود از صحنه شهادت این دو نفر به وسیله دوربین خبرنگار فرانس 24 گرفته شده است که با انتشار این عکس ها تلاش کرد صهیونیست ها را رسوا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet