هدر موبایل
1390/02/11 13:28:57
سرویس اجتماعی
پرتوی:

همگام با افزایش قیمت نان، کیفیت نان بهبود پیدا کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت همزمان با افزایش قیمت نان، کیفیتش را هم بهتر کند.
همگام با افزایش قیمت نان، کیفیت نان بهبود پیدا کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت همزمان با افزایش قیمت نان، کیفیتش را هم بهتر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/3979.jpg همگام,با,افزایش,قیمت,نان،,کیفیت,نان,بهبود,پیدا,کند Icana

"محمد علی پرتوی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهار داشت: در حالی که قرار بود دولت افزایش قیمت‌ها در راستای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را به نحو پلکانی به اجرا درآورد، اما در عمل شاهد این هستیم  که نه تنها چنین امری رخ نداده بلکه قیمت‌ها یکباره افزایش یافتند.

وی خاطرنشان کرد: در آذرماه همزمان با اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها، قیمت نان به میزان 30 افزایش یافت مشخص نیست دولت بر چه اساسی به فاصله 5 ماه باردیگر به میزان 25 تا 30 درصد نان را گران کرده است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس افزود: دولت بهتر بود قیمت نان را در شرایط فعلی افزایش نمی داد چرا که نان یکی از کالاهای مهم و اساسی برای مصرف کنندگان به خصوص دهک های پایین جامعه به حساب می آید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یاد آورشد: دولت باید بر کیفیت پخت نان در نانوایی ها نظارت دقیق تری اعمال کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه دولت به کنترل قیمت نان به معنای این است که از خانواده های کم بضاعت و مستضعف حمایت به عمل آمده است .

پرتوی یاد آورشد: نمایندگان مجلس انتظار داشتند دولت در آذرماه 1390قیمت نان را افزایش می داد نه در اردیبهشت ماه و به فاصله تنها چندماه از اجرایی شدن طرح هدفمند کردن یارانه ها .   
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet