هدر موبایل
1390/02/10 16:17:37
سرویس صحن
نورا به وزیر کشور هشدار داد؛

به این سادگی نیست که شما بخواهید توطئه را از درون آغاز کنید

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس و دولت چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا باید گوش به فرما ولایت فقیه باشد خطاب به وزیر کشور گفت: به این سادگی نیست که شما بخواهید توطئه را از درون آغاز کنید.
به این سادگی نیست که شما بخواهید توطئه را از درون آغاز کنید نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس و دولت چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا باید گوش به فرما ولایت فقیه باشد خطاب به وزیر کشور گفت: به این سادگی نیست که شما بخواهید توطئه را از درون آغاز کنید. https://cdn.icana.ir/d/019/60.jpg به,این,سادگی,نیست,که,شما,بخواهید,توطئه,را,از,درون,آغاز,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "عباسعلی نورا" در جلسه علنی امروز عصر مجلس - شنبه 10 اردیبهشت - با تاکید بر اینکه ما تا چه زمانی باید شاهد جریانات انحرافی آن هم در درون دولت باشیم، اظهار کرد: تا چه زمانی باید شاهد چنین اقدامات نابخردانه‌ای باشیم ما همه باید گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم.

نماینده زابل و زهک در مجلس افزود: تاکید همه ما از دولت، مجلس، حزب الله، اصولگرا و حتی برادران اصلاح طلب باید در جهت ولایت فقیه باشد.

وی  با بیان اینکه جریان انحرافی در درون دولت تلاش می‌کند برخی استانداران نامه‌ای را امضا کنند، گفت: خوشحالیم که بسیاری از استانداران این نامه را امضا نکردند، چند استاندار نیز اعلام کردند دلیل امضا نکردن این نامه فشارهای زیادی بر ما وارد می‌شود.

نورا با اشاره به نامه بیش از 100 نماینده درخصوص حوادث اخیر در دولت تصریح کرد: آقای وزیر توجه کند که این کشور، کشور امام زمان و امامت و ائمه معصومین است و به این سادگی نیست که شما بخواهید توطئه را از درون آغاز کنید.

وی همچنین خطاب به لاریجانی رئیس مجلس گفت: ما از شما به عنوان رئیس مجلس انتظار داریم یک جلسه غیرعلنی را به این موضوع اختصاص دهید تا ما درد ودل‌ها و واقعیت‌های جامعه را بشکافیم چرا که اگر این روند ادامه پیدا کند این افراد  در درون ما شکاف ایجاد می‌کنند.

این عضو اصولگرای مجلس شورای اسلامی به حوادث و انقلاب‌های اخیر منطقه اشاره کرد و افزود: در دنیای امروز که استکبار از انقلاب ما ترس دارد و دنیای بیرونی که همه می‌دانند حرکت‌هایی که در آنجا انجام می‌شود ناشی از حرکت انقلابی ما است، از اینگونه افراد هیچ بعید نیست که بخواهند جهت فکری و اطلاعاتی جامعه ما را از آن سویی که باید تقویت شود، خارج کنند.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نورا تاکید کرد: آنها هیچ وقت توفیق چنین کاری را نخواهند داشت و خیال شما راحت باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet