هدر موبایل
1390/02/11 21:31:54
سرویس اجتماعی
رحیمی نسب:

افزایش ضایعات نان جای تاسف دارد

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی افزایش ضایعات نان با وجود گران شدن ۲۵ درصدی، جای بررسی, تامل و تاسف دارد.
افزایش ضایعات نان جای تاسف دارد نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی افزایش ضایعات نان با وجود گران شدن 25 درصدی، جای بررسی, تامل و تاسف دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4060.jpg افزایش,ضایعات,نان,جای,تاسف,دارد Icana

"رضا رحیمی نسب" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www. icana.ir) اظهار داشت: باید افزایش قیمت  نان همراه با بهبود کیفیت پخت همراه می شد اما در عمل شاهد این هستیم به دلیل پایین بودن کیفیت آرد، دورریزی و ضایعات همچنان در حال افزایش است . 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: یکی از اهداف هدفمند کردن یارانه ها جلوگیری از اسراف و مصرف بهینه نان، سوخت و....بود، اما در عوض شاهد این هستیم ضایعات نان به دلیل عدم نظارت بر پخت نانوایی ها و کیفیت پایین آرد، متاسفانه همانند گذشته است و هیچ تغییری نکرده است.    

وی خاطرنشان کرد: افزایش قیمت نان در شرایط فعلی غیرمنطقی و تعجب برانگیز است؛ ضرورت داشت دولت با تاخیرو در فاصله بیشتری به این امر اقدام می کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به گران شدن گوشت و برنج در ماه‌های اخیر بهتر بود قیمت نان در شرایط فعلی به میزان 25  تا 30 درصد افزایش نمی یافت. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet