ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/03/09 12:43:47
سرویس استان ها
اسدالله عباسی:

چای داخلی را در سبد خانوار ایرانی قرار دهید

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر این که باید تلاش کنیم چای داخلی در سبد خانوار قرار بگیرد، گفت: ارقامی که برای نیاز مصرفی سالانه مردم کشور در باره چای و برنج اعلام می‌شود، واقعی نیست.
چای داخلی را در سبد خانوار ایرانی قرار دهید نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تأکید بر این که باید تلاش کنیم چای داخلی در سبد خانوار قرار بگیرد، گفت: ارقامی که برای نیاز مصرفی سالانه مردم کشور در باره چای و برنج اعلام می‌شود، واقعی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/3819.jpg چای,داخلی,را,در,سبد,خانوار,ایرانی,قرار,دهید Icana

"اسدالله عباسی" در گفت‌وگو با گلچین افزود: باید اول چای و برنج داخلی به مصرف جامعه برسد، در صورت کمبود محصول واردات صورت بگیرد؛ .

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث سوخت نیز کارت سوخت خودروهای کشاورزان را از رده خارج کرده‌اند، باید در این مورد بیشتر و با سرعت پیگیری شود تا در فصل بهره‌برداری چای آنها بتوانند از سوخت یارانه‌ای دولت استفاده کنند.

وی اظهار کرد: در بحث اشتغال هم باید هم فرماندار وهم مسئول شهرک‌های صنعتی هر چه سریع‌تر زمین‌هایی را که به بعضی افراد واگذار کردند به آنها تذکر دهند تا هر چه سریع‌تر نسبت به احداث و راه‌اندازی شرکت‌های خود اقدام کنند تا نیروهای جوان املشی جذب کار شوند.

نایب رئیس فراکسیون تعاون مجلس اظهار کرد: مهم‌ترین کاری که در کشور بعد از سال‌ها به تحقق انجامید بحث تحول اقتصادی بود ممکن است ما در بعضی از جاها دچار مشکل شویم، ولی با مصوبات مجلس و دولت تا حال شاهد رشد این تحول بوده‌ایم؛ شوراها برای مردم روشنگری کنند الحمدالله با اجرا شدن این طرح روز به روز شاهد رشد بیشتر هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: در توزیع اعتبارات در روستاها تمام سعی ما این است که حق هیچ روستایی ضایع نشود؛ تا پایان سال 90 هیچ روستایی در پایین دست نخواهیم داشت که راهش آسفالت نشده باشد و تا پایان سال 91تمام روستاهای پایین دست املش باید از نعمت گاز برخوردار شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet